Sayfa 39/95 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 305 - 312 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. *oyak yatırım, mlp sağlık için tavsiyesini 18,30 tl hedef fiyatla 'endeksin üzerinde getiri' olarak başlattı
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

2.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *oyak yatırım, mlp sağlık için tavsiyesini 18,30 tl hedef fiyatla 'endeksin üzerinde getiri' olarak başlattı
    hedef fiyat vermişse malı yükleyecek eleman arıyor.....

3.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    hedef fiyat vermişse malı yükleyecek eleman arıyor.....
    Tahta cok sig.normalde 1.000 lot satman icin yuzde 10 devre kesmen lazim. )mal cikabilmek icin kivraniyorlar.yukari asagiya surup duruyorlar tahtayi.sirket 9 ayliktada ciddi zarar acikladi.hayirlisi bakalim.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. *renaissance capital, mlp sağlık için hedef fiyatını 18,1 tl'den 18,0 tl'ye revize etti, tavsiyesi 'al'

6. *mlp sağlık'ın vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı dönem net zararı 85.382.021 tl

MPARK Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -103680000 Ana Ortaklık Payları: -127651000

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4Ç18 sonuçları üzerine değerlendirmeler: MPARK, AGHOL

MPARK 4Ç18 sonuçları: Satışlar 880 mln TRY (+25% yıllık, +13% çeyreklik), FAVÖK 107 mln TRY (+16% yıllık, +13% çeyreklik) ve Net Kâr
    30 mln TRY (3Ç18 TRY135 mln net zarar 4Ç17: TRY55 mln net zarar). Net kar oprasyonel karlılıktaki zayıflık ile TRY55 mln olan piyasa beklentisinin altında kaldı. Gelirlerdeki büyüme beklentilerin %3 üstünde gerçekleşse de FAVÖK piyasa beklentisnin %18 altında kaldı
    (TRY131 mln). FAVÖK marjında ise piyasadaki yıllık bazda 2 puan artış beklentisinin tersine brüt marjdaki yıllık bazda 2 puan düşüşe rağmen operasyonel maliyetlerler /satışlar oranındaki 1 puanlık düşüşünün desteği ile 1 puan gerileme gerçekleşti. Operasyonel performansın beklentilerin altında kalması sebebiyle piyasanın sonuçlara hafif olumsuz bir tepki vermesini bekliyoruz. Şirket bugün saat 16:30’da bir telekonferans düzenleyecek.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 39/95 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •