Sayfa 83/366 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2927 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. 30 lot şaka gibi bozdur bozdur harca :D

Dabanci kağidi alacaksaniz vrfsa var yerlerde surunuyor alin istediğiniz kadar sonunda ikisininde sa var

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Akbank ta olup da lotları göremeyen varsa google play store dan yatırımcı programını indirip ordan görebilir

4. Siz.yine iyisiniz ben 1000 lot talep yazmıştım hiç vermemiş bunun mantıklı bir açıklaması olabilirmi hani herkese eşit lot verilecekti hemde 7.50 fiyattan talep etmiştim

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Siz.yine iyisiniz ben 1000 lot talep yazmıştım hiç vermemiş bunun mantıklı bir açıklaması olabilirmi hani herkese eşit lot verilecekti hemde 7.50 fiyattan talep etmiştim

başvuru yaparken, bir yerde eksik veya hatalı girmiş olmalısınız...aksi takdirde en az 50',,,,,70 adet gelmeliydi...

SM-C7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    başvuru yaparken, bir yerde eksik veya hatalı girmiş olmalısınız...aksi takdirde en az 50',,,,,70 adet gelmeliydi...

SM-C7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ama başvuru alındı diyordu maksimum ve minimum talep 1000 girmiştim belkide ondan vermedi hem 50 lot verse ne olur vermese ne olur bakalım seans açılsın neler olacak

7. Lotlar hesapta görünmüyor; ama hesap hareketlerinde hisse için çekilen miktar görünüyor. Yani alım yapılmıştır.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Frtkrg Yazıyı Oku
    Paralar hesaba geçti ancak lotlar yakın zamanda yansır
    Bana tüm param geri yatırmışlar... talep iptal diye bir ibare ile... sizlerde mevduat hesabınızdaki paranızın geri dönüşüne ne açıklama geçmişler bakabilirmisiniz ne yazıyor

SM-G955U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 83/366 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •