Sayfa 197/366 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. gedik..burada robot gibi geldi..
    kısada bakılabilir..
    ama uzunda da son 3 ayda dehset bi yabancı alımı var tahtada..
    12 milyon lot almanlar..5 de citi almış..

kısa ilginç tabii..normal şartlarda bugunku takaslara bakarsak bir süre kenara çıkmak da gerekebilir ama..
    3 aylık yab.takası gelecek için aylar itibarıyla umut veriyor..

günlükte en can sıkan çekiklerin (ıcbc) 67 bin lot satması..herşey sanal onlar reel çünkü..(

2. Arkadaşlar bir enerjisa abonesi olarak uzun vadede bu hisse iyi olacak diye düşünüyorum elektrikli otomobiller yaygınlaştıkça eşarj istasyonlarının artacağını ve şirkete olumlu yansıyacağını düşünüyorum o yüzden ufaktan biriktirmeye başladım fiyatın buralarda gezmesi hedefim için iyi olur sürem min 5 yıl , ekgyo belasından kurtulursam enjsada portföyü artırmayı düşünüyorum bu şirketin yorumlardan okuduğum kadarıyla sıkıntısının borç yükü olduğunu gördüm ama uzun vadede sorun olmayabilir diye düşünüyorum olumlu yönleri en başta eşarj hakim hisseler enjsada,fiyat olarak halka arzın altında,bistte daha yeni,fk sı pddsi iyi,arz olduğu sene temettü vermiş,sabancı ailesi hissede yalnız değil alman ortağı var.Eksiklerim hatalarım varsa tamamlayacak arkadaşlara tşkler.

Yapı kredi yabancıya alıyordu bugün de 300 bin aldı

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ağustos dolar faciasından sonra tepki vermeyen tek bu kaldı hala aynı yerde..

5. hissenin üzerindeki ölü toprağı foruma da bulaşmış kimsede yazma isteği bırakmamış yada herkes kaçmış hisseden..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Dün operasyon yedi bugün tumanı topluyor anca...

7. Borsa son düşüşden 5 bin puan artıda bu hala düştüğü yerde hazırda bekliyor endeks düşsede bende öncülük etsem diye,bu moralle kim ne yazabilirki...

8.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    bu yılı bu hissede geçireceğiz anlaşıldı..
    hareketleri çok özel bir tahta olduğunu gösteriyor..
    hafta boyunca defaatle yaptığımız alımları..salı akşamı veya çarşamba sabahı uygun yerlerden realize etmeyi düşünüyoruz..
    tabii ki geri dönmek koşuluyla..
    geçen hafta boyunca tahtada yaptığımız hareketler sonucunda..
    tahtanın üstüne karabasan gibi çöktük..harketsiz kaldık..
    olsun..
    tabii ki..biz düşünmeyeceğiz olacakları..kontrol edenler düşünsün bundan sonrasını..

Sayfa 197/366 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •