Sayfa 280/366 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Trakyalı kardeş ben bunu diyorum .
    Neden gitmiyor bu hise
    Bilen varmı ?
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Sabancı holding ceosu Alper: Enerjisada halka arz dahil tüm seçenekleri değerlendireceğiz. 04.03.2021 16:38
    SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilançodan sonra gerçekleştirmiş olduğu düşüş neticesinde, daha önce belirtmiş olduğum 1.5 dolar civarlarında tutundu ve dengelenme yaşadı gibi gözüküyor. Buraya kadar sarkıp tepki verdi ve yönünü ufaktan da olsa tekrar yukarı çevirdi gibi şimdilik. Olur da yeniden aşağı doğru salınırsa 1.5 doların yine önemli olacağını tahmin ediyorum. O noktalara gelmesi durumunda şahsen pozisyon arttırmayı düşünebilirim.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Normalde 2020/12 aylığınin 2 milyara yakın gelmesi lazımdı..ters kolpa yaptılar..yedikleri ictikleri zehir yattıkları yerler ateş olsun..
    Lakin 2021/12 bu sefer 2 milyar ve üstü gelebilir..ben 3 ayligininda iyi geleceğini düşünüyorum.
    Bu adamlara güvenilmez olsada fiyat ucuz, temettuden sonra iyice ucuzlayacak...
    Denizdeyiz mecburen yilanlara sarilacagiz...
    İnşallah sokmazlar bı kere daha...

4. Bende aynı fikirdeyim..Kanaatimce bilançoda oynama yaptılar.
    2021 1.Ceyrek beklentim yüksek heleki pandemide rahatlama olursa çok daha farklı bir rakam 2.Çeyrek de gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Normalde 2020/12 aylığınin 2 milyara yakın gelmesi lazımdı..ters kolpa yaptılar..yedikleri ictikleri zehir yattıkları yerler ateş olsun..
    Lakin 2021/12 bu sefer 2 milyar ve üstü gelebilir..ben 3 ayligininda iyi geleceğini düşünüyorum.
    Bu adamlara güvenilmez olsada fiyat ucuz, temettuden sonra iyice ucuzlayacak...
    Denizdeyiz mecburen yilanlara sarilacagiz...
    İnşallah sokmazlar bı kere daha...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. 3 hafta sonra 81 kuruş temettüsü var,bu kağıt seve seve gidecek......burdan dökebildigi kadar dökmek isteyecektir.......sağlam durun .......

6. Evladiyelik aldık insallah. Tüm ortaklara hayırlı bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    3 hafta sonra 81 kuruş temettüsü var,bu kağıt seve seve gidecek......burdan dökebildigi kadar dökmek isteyecektir.......sağlam durun .......
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    3 hafta sonra 81 kuruş temettüsü var,bu kağıt seve seve gidecek......burdan dökebildigi kadar dökmek isteyecektir.......sağlam durun .......
    Söz konusu Sabancı olunca insan ister istemez tereddüt ediyor.
    Bunlar Genel kurulda temettü yüksek oldu oranı düşürelim demesinler de.
    Her şey beklenir bunlardan o yüzden bence Genel kurul olmadan emin olamayız malesef.
    İnatlaştıkça yükseltmiyor. Sessizlik en iyisi çalı arkasından izlemek gerek.

8. Enerjisa 2020 yılının son çeyreğinde en az 400.000.000 TL kar açıklaması beklenirken zarar yazdı şirket bunun açıklamasında bir kereye mahsus gibi basit gerekçelerle geçiştirdi borcu azalttı ,yok elektrik satın aldı filan gibi.Hisse yatırımcısıda buna tepki gösterip hisseyi 10.75 e kadar düşürdü .Halbuki 13.98 gördüğü gün akşamında kar beklentili şekilde gelseydi bugün 16.00 17.00 görülürdü demekki patron böyle istedi silbaşa döndü.
    Şirket diyorki kap haberleri malum herşey yolunda temettü verecem belki yeni halka arzda olur diyor..Bu hisse demekki bunları birleştirdiğimizde nisan ayı temettü verdiktn sonra 2021 yılı ilk çeyrek bilançoya odaklanır ve değerini işde bu durumda artırır .Bu mart ayı böyle geçiştirip çok profesyonelce hisse üzerinde baskı yaratıp kendileri satan ,bıkan yatırımcıların lotuna göz dikmiş olabilir.Çok hızlı yükselecek potansiyel güce hacime sahip..geleceğin joker hissesi bütün bunları bilmek için kahin olmaya gerek yok .Senede 1.500.000.000 TL Kar etse 5 yılda 7.500.000.000 TL yapar bu banka karlılığna sahip olmak demektir..uzun lafın kısası sabırlı olun .yatırım tavsiyesi değildir ,al sat tut filan hiç değildir.

Sayfa 280/366 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •