Sayfa 145/365 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

ENJSA genel takas ( citi 101 mlyn lotdan buralara düştü..)

2. Aracı kurumların borsa mühendisleri iş başında. Millet alış yapınca düşürüyorlar. Alttan alıyorlar. Millet satışa geçincve yükseltiyorlar. Yukarıdan veriyorlar. Makasa alıyorlar.....Her gün kaç toplantı yapıyorlar, milleti nasıl yolarız diye..Forumlarda, twitter da farklı hesaplarla gaz veriyorlar, korku salıyorlar....

3. ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

Daha ilk günden takas boyamalar vs. başladı. Citi’den çıkanların bir bölümü Teb’de, ilk iki gün güya hayvan gibi mal alan Ak aslında kimin adına hareket ediyordu. Yabancının 50 kuruş için arzda bu kadar mallanmış olması, akabinde deli gibi satması (?) sizce ne kadar mantıklı.. Hele bi durulsun da izleyelim bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Aracı kurumların borsa mühendislerinin ellerinde logaritmalı programlar var. Ortaya yem atıyorlar. Menzile giren, menzilden çıkan keklikler sinyal veriyor. Ona göre hamle yapıyorlar. Günde onlarca keklik avlıyorlar. Yemi alıp, kaçan keklikler de seviniyorlar, ama onları da bir dahaki avda avlıyorlar. Kumar demiyorum. Resmen avcılık yapılıyor. Forumlarda ve sosyal medyada farklı hesaplarla iştah kabartıyorlar, korku salıyorlar.

5. Kısa vade için kendime 8tl hedefi koydum. 5 tl stop loss. Şubat sonuna kadar vaktin var enerjiSa.

6. Bırakın 8 tl yi 7 ye çıksın ben kaçarım hemen. Bu kısa vade ne kadar kısa acaba düşünceniz nedir?

7. bist30 a girdi mi?

8.  Alıntı Originally Posted by tnsezer Yazıyı Oku
    bist30 a girdi mi?
    Şimdilik bize girdi..

Sayfa 145/365 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz