Sayfa 159/457 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Soyle duz mantik dusunmek sacmalik mi dun 20.74 tabanda 750 bin lotu piyasa aldi ve alanlar zaten satamicakti ayni gun tahtada olan buyukler gun icerisinde istedikleri kadar satip sonra taban tekrar yaptirirlardi 20.74. ama noldu dun ve bugun ? Ben pek hayalleri sevmem ancak bugun oyak gedik invest meksa neyse dun alanlarin malini zararina bu dort kurum geri aldi toplam 250 bin nerden baksan 6 milyon tl benim gozlerim bu hissede bir gariplik goruyor. Tahta saat 5 de 29 kapanis 25 satilan 5 10 bin lot ile dustu. Yasayip gorucez.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burda asıl üzerinde durulması gereken nokta beklentiler gerçekleşecekse elbet bu bankanın sermayesi arttırılacak ve yüksek ihtimal bedelli sermaye arttırımı olacak . Bedelli sermaye arttırımına giderken hisse değerinin yüksek olması mı avantajlı düşük olması mı ? Bu konuda kafa yormak lazım

3.  Alıntı Originally Posted by kafkafkaf Yazıyı Oku
    Soyle duz mantik dusunmek sacmalik mi dun 20.74 tabanda 750 bin lotu piyasa aldi ve alanlar zaten satamicakti ayni gun tahtada olan buyukler gun icerisinde istedikleri kadar satip sonra taban tekrar yaptirirlardi 20.74. ama noldu dun ve bugun ? Ben pek hayalleri sevmem ancak bugun oyak gedik invest meksa neyse dun alanlarin malini zararina bu dort kurum geri aldi toplam 250 bin nerden baksan 6 milyon tl benim gozlerim bu hissede bir gariplik goruyor. Tahta saat 5 de 29 kapanis 25 satilan 5 10 bin lot ile dustu. Yasayip gorucez.

Valla 100 lot var geçen bu gidişte 1 lot bile alamadim diye aldim.4.592.366 lot var .0.09 pay şimdi Suna bakmalı pazertesi den beri maliyetler kaçtan olmuş .01.10 ve 15.10 arası takas degisimi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Dünkü sanaryoda tabandan alan yüklü kurumlar bugün 27 ve 28 ortalama ile bizlere sattı.Dun alan küçük yatırımcı akşamdan serbest satış vererek bir güzel onların malıni tabandan aldı.Simdi yarın korkanlarin malını alacak açılışta ve böylece ortalama maliyet oluşacak.Taban ve tavana açık hisse aksiyon severler buyursunlar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    dün idda oynayanlar kaybetti. bugun idda oynayanlar yarın 20,16 ya satış için şimdiden yazılsın sıra önemli bende 8,50 ye sıramı yazdırdım
    O kadar peşin hükümlü olma gün ola harman ola sanırım hikaye daha yeni başlıyor YTD.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    neden 20 küsürlerde alanları hesaplıyoruz en çok 29/30 arasında alındı ve sabah açılışta taban yapınca satışa gecildi yamyam spek bir müddet bekledi ve hop cumburlop yuttu ...ve bugun yukarda yine aynı hareketi yaptı..yarın buna benzer hareketler olacak diyorum havada bulut 60 ı unut benim alacagım yer de vermiş oldugum fiyat bile cok adamların maliyeti 0 a düştü
    Bu hissede şuan kâr edildi gorünsede netice itibari ile bu hisseyi 60 tl den bile alanlar vardır Çünkü forumlarda 100 tl demeye başlamışlardı,tabandan alıp yukarda verenler kârda
    Birileri kazanacak birileri kaybedecek borsanın mantığı bu tabiki
    Bu işlemlerden sonra 1 hafta içinde bir şelale daha yapabileceğini düşünüyorum bakalım olacakmı yoksa dikilecekmi tekrar yukarı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. 1.340.076 para girişi var ,bende hisse yok kendi hisseme bakarken gördüm ,bu yaşta kalbim kaldırmaz çok fazla aksiyonu
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

8. Sunu dusunmek sacma olamaz 20. 74 den dondu ve alanlar ciddi karli olarak 25 27 arasi verdi. Sen 27 den verdigin tahrayi tekrar 22 23 lerden almaz misin bence alirlar ben de derinlikli matriks var ve izliyorum da ben bu halk garan ziraat is vakif bu kurumlarin birlikte yonetildigine ve bu tahtanin sahipli olduguna inaniyorum. Aradaki kucuk yat. Haric. Amaclari hedefleri nedir operasyon bitti dagitacaklar mi yoksa hikaye cok buyuk de biz mi goremiyoruz bunlari zaman gosterecek.

Sayfa 159/457 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •