Sayfa 250/458 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    şerefin üzerine yemin eder misin pazarlamacı olduğuma pişman oldum ve sildim bak yükseldi
    sizin tanımıyorum ama kağıt düşerken önce 34 sonra 30 demeniz sizce neye örnek... Değilseniz alınganlık yapmanıza gerek yok.

Alıntı Originally Posted by kalem3030 Yazıyı Oku
    kağıdın düşeceğini bile bile yok 34 yok 30 ...insanlara pazarlama yapman yakışıksız!!!
    100 tl olacak desem pazarlama olur ama biraz daha düşer demek pazarlama değildir yükselirse alırsın trend varsa fiyat önemli değildir bana ikinci kişi oluyorsunuz pazarlamacı diyen ilki klgyo 4 tl iken en az 2.50 olmali dediğimde pazarlamacı diyen kişiler şimdi sermayelerini 5/3 ünü kaybetti haktır onlara

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. arkadaşlar kim ne yazarsa yazsın okuyun etki altında kalmayım yazan yazıyor bizler özürlü kişilermiyiz ki etki altında kalalım hedef koy ve oradan al sat ben 2. aydan beri maliyet düşürmek için cesaret edemedim sonra harekat tarzını izledim ve maliyet düşürdü 37.01 hesap ortada ....... hepinize bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by kalem3030 Yazıyı Oku
    sizin tanımıyorum ama kağıt düşerken önce 34 sonra 30 demeniz sizce neye örnek... Değilseniz alınganlık yapmanıza gerek yok.
    üçgen içinde 30-32 alim yeriydi ama 34 de ki dün dedim 34 olmalı fibo desteği idi teknik bilseydiniz bana böyle yakıştırma yapmazdinız üstelik

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    üçgen içinde 30-32 alim yeriydi ama 34 de ki dün dedim 34 olmalı fibo desteği idi teknik bilseydiniz bana böyle yakıştırma yapmazdinız üstelik

Hocam boşver sen paylaşıma devam.. Gördüklerini yazıyorsun bence art niyet yok...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

dün ne dedim en az 34
    34 'ten tepki yaptı alsan satamazsin o zaman temkinli olmalı geçen cuma 30.66 'dan aldım belki yarın olur dedim hatta pişman oldum sildim pazarlamacilar pişman olup vebal olmasın diye silmez güzel kardeşim

7. kap ne diyor

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Güzzzeeel. Seans sonundaki kap haberi harika. sonlara doğru neden atak yaptığı belli oldu. Yarın hareketli olabilir.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 250/458 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •