Sayfa 47/457 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 369 - 376 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Burdaki durumu basite indirgemeyin.Burda amaç avrupa kalkınma bankası,islam kalkınma bankası,asya kalkınma bankası ve çin kalkınma fonlarının kaynakları kalkınma bankası aracılığıyla kullandırılacak olmasıdır.Ayrıca bazı devlet garantörlüğündeki kredilerde kalkınma bankası aracılığıyla kullandırılacak.Yani bedelliymiş yok bilmemneymiş boşverin....

2.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Burdaki durumu basite indirgemeyin.Burda amaç avrupa kalkınma bankası,islam kalkınma bankası,asya kalkınma bankası ve çin kalkınma fonlarının kaynakları kalkınma bankası aracılığıyla kullandırılacak olmasıdır.Ayrıca bazı devlet garantörlüğündeki kredilerde kalkınma bankası aracılığıyla kullandırılacak.Yani bedelliymiş yok bilmemneymiş boşverin....
    abicim sen ekonomi biliyor musun nereden mezunsun. çok iddialı konuşuyorsun
    kalkınma bankasının krediverimliliği katma değer geri dönüş katsayısı nı bana bir söyler misin

3.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    abicim sen ekonomi biliyor musun nereden mezunsun. çok iddialı konuşuyorsun
    kalkınma bankasının krediverimliliği katma değer geri dönüş katsayısı nı bana bir söyler misin
    Hiç bilmiyorum nerden bilicem! Sen anlatta bilelim. Tabi bankanın dönüşümünden sonraki durumunU şuanki beni ilgilendirmiyor. Ekim ayında meclise sunulacak ayrıntıları hep beraber görücez. 😎

4.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Hiç bilmiyorum nerden bilicem! Sen anlatta bilelim. Tabi bankanın dönüşümünden sonraki durumunU şuanki beni ilgilendirmiyor. Ekim ayında meclise sunulacak ayrıntıları hep beraber görücez. ��

haydi hayırlısı....... ya tutarsa

5. ne zaman gideceği belli olmuyor
    alanlar küçük yatırımcı değil
    bir habe rerken mi gelecek yoksa yine günlükçülere mi verecek

yada
    beklentinin bu piyasa koşullarında şartlandırdığı bir kaç hisseden biri
    Son düzenleme : sard68; 24-09-2018 saat: 15:51.

6. Sanki buradan satanları pişman edecek gibi duruyor.

7.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Sanki buradan satanları pişman edecek gibi duruyor.
    ben 20 den verdim geri gelir diye nah geldiiiii bu sefer benide silkeledi
    psdtc ve kalkınma sanırım hedef fiyatları belirsiz
    fakat ben ikisinide kaçırdım artık
    size iyi yolculuklar

8. Beklentili heyecan olsun diye az bir lot geçen perşembe aldım , Bankanın 500 milyon sermaye fazla deil , kar az, piyasa değeri yüksek ama belki büyüklerin bildiği bir şey vardır diye düşündüm,geri gelse bile önemli deil 5-6 Tl leri daha önce görmüş geri çekilmelerde sıkıntı olmaz benim için az aldım ama ilginç aldığım lot kadar portföyde artış oldu biraz daha dursun bakalım belki güzel haberler gelirse çıkışına devam eder belki , yatırım tavsiyesi deildir...

Sayfa 47/457 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •