Sayfa 80/458 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 633 - 640 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Merhaba arkadaşlar.Malum çoğu forumda Ayetel kürsi okunarak, yarın yüzde 20 kaç olur ? Denerek anam babam usülü herhangi bi sayının yüzde 20 sini bulmaktan dahi aciz bir güruh beni hisseden baya soğuttu ve Felaket senaryoları yazdım kendimce bu konuda bir sualim olacaktı . Şimdi elimde 250 adet mütevazi bir pay var 16.99 dan . Stratejimi tabanı ya da eksiyi görür görmez sat olarak belirledim böylece sadece 1 günlük kar dan feragat ile ileriye dönük fırsat maliyetim olmaz şansımı zorlarım dedim . Şimdi bu tarz hisse hareketlerini tecrübe edinmiş bir arkadaş cevaplayabilir mi 250 adet lotu en kötü taban yaptığı bir gün elden kolay cıkarabilir miyim?

2. Silkeleme amaçli taban yaptırırsa kolaylıkla elden çıkarırsın ancak bunca aksiyon manipülasyon ise doğal olarak alıcı olmadığı için satamassin zaten taban taban gider tıpkı tavan tavan giderken alış fırsatı vermedigi gibi satış fırsatı da vermez

3.  Alıntı Originally Posted by Ahtapot Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar.Malum çoğu forumda Ayetel kürsi okunarak, yarın yüzde 20 kaç olur ? Denerek anam babam usülü herhangi bi sayının yüzde 20 sini bulmaktan dahi aciz bir güruh beni hisseden baya soğuttu ve Felaket senaryoları yazdım kendimce bu konuda bir sualim olacaktı . Şimdi elimde 250 adet mütevazi bir pay var 16.99 dan . Stratejimi tabanı ya da eksiyi görür görmez sat olarak belirledim böylece sadece 1 günlük kar dan feragat ile ileriye dönük fırsat maliyetim olmaz şansımı zorlarım dedim . Şimdi bu tarz hisse hareketlerini tecrübe edinmiş bir arkadaş cevaplayabilir mi 250 adet lotu en kötü taban yaptığı bir gün elden kolay cıkarabilir miyim?
    çıkaramazsın.

4. Soru şu. Trend tersine döndüğünde kaç taban olacak.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Sayın Cefaks burayı boş bırakmayın lütfen 🙏 sizin bileğilerinize ihtiyacımız var,seans aralarında be gün sonu pastaları paylaşırsanız seviniriz .

Sayfa 80/458 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •