Sayfa 502/1081 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Uzun vadeli yatırımci olduk karelde dün satmadik

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O kadarda degil -.- 8.40 ve üstü önemli cok kısa vade de Y.T.D Orta uzun zaten şuan bı sıkıntısı yok..

2. Arkadaşlar şu ORGE hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

Alıntı Originally Posted by Domesus Yazıyı Oku
    BRİSA Günlük

Yatırım tavsiyesi değildir. Eğitim çalışmasıdır.
    Bu cok guzel orta vadeli trend donusu yapabilir bu.

Bende sabah 72 ortalam ile karelin hepsini verdim 88 den bjk ye ekleme yaptim.

Sonra 98 den hepsini verdim 3.91 92 ye alis. Girdim bekliyorum.

Suan sadece yunsa var yuzde 60 da nakitim.

Birisa guzelmis kafama yatti. 7.15 bolgesi guclu. En kotu 60 lik sat olursa 7 ye gelir gibi.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    yaaa beyler akıllı olun sacro gibi hisselerde dans etmek istiyorsunuz bir sacroyu eğer geçmişte tanıyorsanız ilkin uzun vade sonra ov yıllar geçti iyi para yaptı şimdi trade yapıyor ve kendi belirlediği hisselerle vede stoplara riayet ederek buna rağmen yaptığı işlemlerden en azından yüzde 30 da stop vardır ama totalde artıdadır vede en önemlisi şuan yese yese karda yer o da bunun canını yakmaz ayrıca grafiğe baktığında birçok şeyi görüyor sizde kendinizi geliştirin ama en önemlisi tekniği öğrenin neticesinde sacroda insan hata yapabilir ama hatasında erken dönüyor arkadaşın biri sen alıyorsun sonrada bize aldırıyorsun diyor arkadaşım sende bak grafiğe alma mesala sacro boğaza kadar karel dedi ben satarım dedim 4 saatlikte çift tepe ve de nu var dedim şimdi 640 lot fazla yapabilirim peki şimdi sacro yazmıyor sordunuzmu karel burda nerde alınabilir ful mu alınır kademelimi alınır işte bu cevapları verdiğinizde sizde sacro gibi olmasa bile alım satım yapabilirsiniz herkese hayırlı kazançlar
    Aynen dostum.

Bide ben deli hissediyorum dedigimde karel 8.20 30 daydi.

Simdi burdan bile verilse yine kar.

Birda kar olayina katiliyorum.

Cok sukur 70 bin endeksten beri iyi kar ettik. Stoplu kar al lı devam.

Simdiye kadar kar etmemis insanlar zaten benim gibi hareket edemez.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Benim karel aldirdigim kesinmin maliyeti 8 ve 8.20 araliginda olmasi lazimdi. Simdi burdan satsalar bile kardalar.

Dunde 9 ustunden azalttigimi soylemistim.

Dun gecede son yorumumda hersey var.

Sabah ilk satan kazanir demistim 8.70 bolgelerinden satanda kurtuldu hatta daha asagidan alis firsatinida yakaladi yakalatacakta.

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Benim karel aldirdigim kesinmin maliyeti 8 ve 8.20 araliginda olmasi lazimdi. Simdi burdan satsalar bile kardalar.

Sabah ilk satan kazanir demistim 8.70 bolgelerinden satanda kurtuldu hatta daha asagidan alis firsatinida yakaladi yakalatacakta.
    Üstad 11-13 hedefi iptal mi biz onu bekliyoruz

7. Maliyete verdik kareli o kadar kar varken satamadik

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Karel alttan alım yeri nedr

Sayfa 502/1081 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •