Sayfa 511/1081 İlkİlk ... 114114615015095105115125135215616111011 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Üstad kendim ve belki burdaki birçok ky sayende bu kurtlar sofrasında para kazandı. Büyük iş yapıyorsun. Allah razı olsun.
    Arada çok soru sorup seni yoruyoruz, zorluyoruz farkındayız. hakkını helal et. Sağolasın varolasın.

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    yaaa beyler akıllı olun sacro gibi hisselerde dans etmek istiyorsunuz bir sacroyu eğer geçmişte tanıyorsanız ilkin uzun vade sonra ov yıllar geçti iyi para yaptı şimdi trade yapıyor ve kendi belirlediği hisselerle vede stoplara riayet ederek buna rağmen yaptığı işlemlerden en azından yüzde 30 da stop vardır ama totalde artıdadır vede en önemlisi şuan yese yese karda yer o da bunun canını yakmaz ayrıca grafiğe baktığında birçok şeyi görüyor sizde kendinizi geliştirin ama en önemlisi tekniği öğrenin neticesinde sacroda insan hata yapabilir ama hatasında erken dönüyor arkadaşın biri sen alıyorsun sonrada bize aldırıyorsun diyor arkadaşım sende bak grafiğe alma mesala sacro boğaza kadar karel dedi ben satarım dedim 4 saatlikte çift tepe ve de nu var dedim şimdi 640 lot fazla yapabilirim peki şimdi sacro yazmıyor sordunuzmu karel burda nerde alınabilir ful mu alınır kademelimi alınır işte bu cevapları verdiğinizde sizde sacro gibi olmasa bile alım satım yapabilirsiniz herkese hayırlı kazançlar
    Bu yazi cok.guzel.vallahi.

Herseyi anlatiyor.

Eklemek istedigim hic bisey yok
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    5.60 gerel aldim
    Üstat 5.y6 gereklerini 5.72 sattım sonra dayanamadım 5.83 geri aldım onlarıda 5.94 sattım. Sonra toplantıya girince düşüşte tekrar alamadım ve nakitte kaldım. Yarın kısmet artık. Gerek biraz sağlarsa bende tekrar gideceğim. Güzel para kazandırıyor. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Beyler ben sizin yatirim danismaniniz degilim.

Her gun size senet yorumlayamam.

Aliyorum satiyorum.

Surekli fikir beyan edemem.
    üstad canjn sağolsun seni kızdırdıysak affola..

Alıntı Originally Posted by Riley Yazıyı Oku
    Üstad kendim ve belki burdaki birçok ky sayende bu kurtlar sofrasında para kazandı. Büyük iş yapıyorsun. Allah razı olsun.
    Arada çok soru sorup seni yoruyoruz, zorluyoruz farkındayız. hakkını helal et. Sağolasın varolasın.
    Gercekten zorlaniyorum.

Cevap vermek.istemiyorum bu seferde biri cikiyor bana.niye cevap yazmiyon diyor.

Tövbe tövbe diyorum.

Bazen bir soru geliyor cevaplamak istiyorum.

Sonrada yanilirim, etkilerim yada tiri viri bir kagit yuzunden fena toslarim diye cevaplamak istemiyorum.

Birde soruyu soran kisiyi taniyor olmam ile o kisinin teknik kapasitesini hissedersem cevap yaziyorum.

Yoksa hic bilmeyen birine cevap yazmak istemiyorum acikcasi.

Sakin yanlis anlamayin kimseyi kucuk gormuyorum ama bana soru soran birisi en azindan birazda olsa borsa bilgisine sahip olmali.

Ya burada alis satis kademesinin ne oldugunu bilmeyen. Devre kesicinin ne oldugunu bilmeyen insanlar var.

Simdi ben bu adama ne diyim.

Bakin akrepe adam biliyor herseyi ben ona ne dersem diyim o gider bildigini yapar.

Ben buranin bu insanlarla dolu olmasini istiyorum kimse yanlis anlamasin.

Yada oyle insanlar yoksada susacak izleyecek. Beni yormayacak.

Iyi dilekleriniz icin tesekkurler. Bol kazanclar.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6. Karel'de son durum tamda destekte kapatmış..

https://invst.ly/6x2md
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Oyke diyenler cok sizin gibi.

Ama bence bu sekilde kalmali.

Cunku bu isim ve benim ismim ozdestesti.

Tamam orta vade takilmiyor olabiliriz ama sonucta bu isimle tanidi herkes.

Petkm olduğu sürece orta uzun vadeye devam edersin sen yanılıyormuyum....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Beyler ben sizin yatirim danismaniniz degilim.

Her gun size senet yorumlayamam.

Aliyorum satiyorum.

Surekli fikir beyan edemem.
    Sacro üstadım bjk de 5 günlük 20 günlük ussel ortalamayı kuvvetli yukarı kesiyor gbi bu da güçlü bir yükseliş demek doğru olur mu ( öğrenmek içindir ytd.)

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 511/1081 İlkİlk ... 114114615015095105115125135215616111011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •