Sayfa 697/1081 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Aynen bir tatil ile guzel bir kac masaja ihtiyacim var

Alsat yapmaktan sırtım agriyor ;)

Mutlu son istiyorum ))))
    Ukrayna yolcusu kalmasın

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Klmsn son donemki hareketleri dikkatinizi cekti mi buradan girilir mi acaba bir bakip yorumlayabilirmisiniz

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Ukrayna yolcusu kalmasın

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nisanda gidecem yeter artik )
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Her kirmizida bist coktu denirse olacagi bu. Cunku coken bisiy yok. Algilar bozulmus 60 lik macdla. Kahkah :-) rokkket a

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gokan 2 aydir 60 liktan kırdıgım parayi duysan bole demessin ;)

Ama endeks icin degil hisselerde.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    demekki stopunuz yanlış.

yani her kağıt endeksle çalışmıyor.

mesela karelde stop 8,30 ve 25 di zaten iki gün önce kırılmıştı.

Bugün sabah 7,93 den 8,21 yapması yine satış fırsatıydu çünkü neden stopu 8,30 olan kağı bir daha stop seviyesi üzerine çıkmamalı yani 8,21 yandığında yine satış fırsatıydı elinde kalanlar için. yada daha aşağıdan almak için. her kağıt endeksle bir çalışmıyor mesela yunsa sabah sabah endeks daha kırmadan 7,60 taktı ama tekrar 89 yandı. sonra endeks gerçek stop olurken hemen 61 e deydi ve yine çıktı 84 e.

yunsanın asıl stopu sabah 8 civarıydı çünkü. yada 7,90 civarıydı oda kırdığı stopu test etti yine aşağı düştü zaten. bunlarda kademeler küççük olduğu için stop problem. grafiklerine sürekli bakıp hakim olmayı gerektiriyor.

Piyasa yukarı bir tepki daha verdiğinde yine satış fırsatı olduğunda satmak daha mantıklı bugün stop olamayanlar için.

mesela karelden örnek vereyim 8,21 kafa attı ya 8,21 e bir daha gelmemesi lazım normal şartlar. yani mesela atıyorum yarın 7,80 yaktı oradan alındı tepkisi bu sefer 8,10 olur sonra tekrar aşağıya döner. yani kısaca düşen tepeler yapıyor. endekste aynı şekilde bugün 115 stop oldu. dipten tepkiden sonra 115 i geçememesi lazım. 115 e yakın yerler stop olamayanlar için yine satış fırsatı olur.

bu hep böyledir.
    Sayın hocam Karel 8.08 kapattı. Biz zarar azaldı diye seviniyoruz tabi. Yarın için güzel fiyatları görür müyüz?
    Karel sizi dinliyor, gerçi ben her durumda bekleyeceğim; ama diğer fırsatları kaçırıyoruz, paranın yüzde 80'i karele kaptırıldı.

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Endeksten bahsediyoz yaw. Kağıtlardan deil :D Enson 110 da böyle bi çöküş bi ralli diyodun sonra ben kaçtım :D Biliyosun olayı

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Halkb günlükte yapışmış 60 lıkta kesmiş gibi doğrumu ?

Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Endeksten bahsediyoz yaw. Kağıtlardan deil :D Enson 110 da böyle bi çöküş bi ralli diyodun sonra ben kaçtım :D Biliyosun olayı
    Ben oyuncuyum.

Bi gun rally bigun stop.

Hayatimdan memnunum.

Endeks az bole 0.50 eksi oldumu hemen kaciyorum.

Hemen duzgun canli senedi buluyom gir cik.

Sen beni biliyon.

Sirtim agriyor alsattan )

Sayfa 697/1081 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •