Sayfa 151/1081 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by Blackkk Yazıyı Oku
    Sayin sacro bende yukaridaki sorunun cevabını merakla sizden bekliyorum.
    Kendimce yüklü sayılabilecek miktarda yunsa aldım.sayın mohikan yeni zirve olmayacak demiş. Sizler bu işin ustalarisiniz.yunsa topigindeki yazilarinizi da takip ediyorum ve size güveniyorum. Bu konu ile ilgili yorum yapıp bizi aydınlatırsanız sevinirim.sıkı takip etmemle birlikte çok ta yazmıyorum kalabalık etmiyeyim diye.şimdiden Teşekkürler..Saygılar. .
    Bende bir sayım istemiştim...sanırım Ersu idi....Bir kagıdın bazı degişik huyları vardır ersuda oyle bir kagıt. sayımda aşagı düşüş çıktı...Ama ben çıkacagından o kadar emindimki dinlemedim aldım.0.80 maliyet 1.47 satış......

Siz yureginizi dinleyin yeter........

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    valla kardeş o destek atanların maliyetleri 4,50 lerde.

bu kadar emek verdi isem bir destek istediysem bunun için bana kötü bir laf söyleyen olursa ayıp eder.

kaybedenler destek atmasın. benim kazandırdığım. o insanda hakkım olanlar destek atsın zaten.

anladın mı ?

adama 3,80 den yunsa 5 liralardan karel aldırıyorsam. ve yuzde 50 kazanıyorsa. benim için bu desteği atar.

sonra dönüpte laf ederse zaten ayıp eder. anladın mı kardeş.
    ben bu sözlerin arkasındayım ve kefilim. özgür irademle işlemimi yaparım, analizimi yaparım. zamanı gelir karımı alır satarım, zamanı gelir zararımı görür dururum. burada savunulacak bir kitle olduğunu düşünmüyorum, hepimiz başımızın çaresine bakarız. ve sacroya üstat demekten onur duyarım. o kadar da nazı geçsin burayı yıllardır takip eden forumdaşlarına.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

dow - 4

dalgalar bizim boyu aşar demiştim yarın Psdtc ve konfurt satılır. full nakite geçilip

YÜNSA +.50 ve karel 6.50 alınır.

yünsa 4.5 a gelir

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    dow - 4

dalgalar bizim boyu aşar demiştim yarın Psdtc ve konfurt satılır. full nakite geçilip

YÜNSA +.50 ve karel 6.50 alınır.
    Wallstreet her sert dustugunde bizim Bist illa sert dusecek diye kaide yok.Bu sert dususlerde dikkat ettiyseniz saglam durdu sayilir Bist.Bu bana gore guvenli liman oldugu anlamina gelir.
    Halen su gorusumu koruyorum.Gelismekte olan ulkeler borsalarinin ortalamasinin halen asagisinda Bist.
    Goody de bayagi lotum var ve yukselecegine guveniyorum.Guvenmesem zarar kes yapar havluyu ringe atardim YTD
    2023 sonu Bist 8000?

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Dow -4, yarın full mokoko...
    Hocam ne dersiniz Dow ve bist in güzüde kağıtların dan çıkan para 7 yıldır tepmeyen gargara yapan yükselişlere seyirci kalmış cmbtn,İzocam,aslan.mrshll,ittfh ...gibi hisseleri girer mi

7. Sayin sacro ve diger arkadaslara çok teşekkür ederim.inşallah kayıpsız atlatiriz bu günü ve gelecek haftayı. .

8. Fikirleri zoraki yapılması gibi algılayan arkadaşlara tavsiyem bence kişilerin öneri yaptı diye sorumlu tutmayın. Bence Sacro bu topik için çok emek harcayıp bizlere de gereğinden fazla yardım diyor. Ben kendi adıma Teşekkürü borç bilirim.

Lakin unutulmasın "Kar zarar kardeştir"...

Yazdıklarım felan filan bla bla bla...

Sayfa 151/1081 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •