Sayfa 974/1081 İlkİlk ... 47487492496497297397497597698410241074 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Koza, krdm ve Ereğliyi tutuyorlar operasyon var endeksin düşmemesi için dikkat ederseniz hacım hep yüksek ancak dikkatli olun derim seçim sonrası çakılabilir.

2. Sacrocum feneri artiriyormuyuz.ne dersin

LG-D693TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Yarın yeşil bir gün olacakdır.Faizin etkisi takip edilip ona göre pozisyon açılacaktır.
    Teknik olarak 103.700 üzeri çoklu kapanışlarda 107.000 - 108.000 gündemde olabilir.
    Dün akşam gelen soruya böyle cvp vermiştik.
    Çakallar bunu uyguluyor 103.758 gösterdiler ama dolares de oynaklık kesilmiş değil .
    Bugunkü dolares teki hareketin nedeni dolar borcu olan şirketlerin piyasadan hazır düşmüşken dolar alma derdinden piyasa çok sıkışık.

4.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Dün akşam gelen soruya böyle cvp vermiştik.
    Çakallar bunu uyguluyor 103.758 gösterdiler ama dolares de oynaklık kesilmiş değil .
    Bugunkü dolares teki hareketin nedeni dolar borcu olan şirketlerin piyasadan hazır düşmüşken dolar alma derdinden piyasa çok sıkışık.
    MB Twitleriyle ateşi düşürmeye çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by mscirak Yazıyı Oku
    MB Twitleriyle ateşi düşürmeye çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Şirketlerin bu ay 11 milyar dolar ödemesi var.
    İstedikleri kadar twit atsın .
    Biri dolaresin volilitesinden dötüm yandı diyip aşağıdan dolar alma derdinde .
    Siyasetçide halka birşey anlatacak bu doların yükselmesi ile ilgili , oda dolar üzerinden saldırı görüyoruz diyor.
    Sonuçta dün 300 baz puan faiz arttımı arttı , Sn Cumhurbaşkanı bugun bir tv ye çıkıp faiz artışı ile ilgili yorumlaması varmı , yok.
    Madem gerektiği zaman bu yapılabiliyorsa , neden TV lere , gazetelere demeçler verip TCMB ile ilgili sıkıntı varmış olayı yaratıp belirsizlik yaratıyorsunuz.Yani işin özü olan size bana topluma oluyor.

Vestel karel yunsa stop.

Kozaa devam.

Fener topluyorum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7. IMKB baş ağrıtıyor artık ya al yat bi daha sadece haberlere bak -.- Yada sadece haberlere bak bişi alma Yani hisse bazlı güven bitmiş vaziyette neyse Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Vestel karel yunsa stop.

Kozaa devam.

Fener topluyorum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    fener ortalamanız kaç son aldıklarınızda?

Sayfa 974/1081 İlkİlk ... 47487492496497297397497597698410241074 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •