Sayfa 1017/1081 İlkİlk ... 1751791796710071015101610171018101910271067 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,129 - 8,136 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. 91e gidiyoruz gibi o da olmadı 88 o da oazsa el Fatiha. Cümleten geçmiş olsun.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Haftalıkta vesbe guzel.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

3. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

4.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

Borsa mız 2. evrede
    07.05.2018 bu topikte endeks ve birkaç hisse yorumlaması yaparken birşeylere insanların dikkati ni çekmeye çalıştık.
    Bizim o zaman yorumlamada bulunduğumuzu şimdi profösöneller ayı piyasassına girdik diyor
    O zaman lar endeks için dikkat edilmesi ve garantiyi yonca olarak burada grafta yorumladık o zamanlar burada goy goy yapanların hiçbirisi yok bakın yeni giren borsacılar bu yaşantılar dan ders alın .Borsa böyle birşey bugun kriz konuşulmuyor bunu yaşarsınız ne zaman haberiniz olur işler yoluna girmeye başlar siyasetçi krizden çıkmaya başlıyoruz der sizde o zaman haberiniz olur.
    Şuanda kimse kabul etmez.
    Borsada yakalanan lar için zor süreç , nakitte kalanlar la için hikayesi olan tahtalar güzel yerlerden maliyetlenme zamanı olacak.
    Yalnız ilk öncelik ortalığın durulması gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    07.05.2018 bu topikte endeks ve birkaç hisse yorumlaması yaparken birşeylere insanların dikkati ni çekmeye çalıştık.
    Bizim o zaman yorumlamada bulunduğumuzu şimdi profösöneller ayı piyasassına girdik diyor
    O zaman lar endeks için dikkat edilmesi ve garantiyi yonca olarak burada grafta yorumladık o zamanlar burada goy goy yapanların hiçbirisi yok bakın yeni giren borsacılar bu yaşantılar dan ders alın .Borsa böyle birşey bugun kriz konuşulmuyor bunu yaşarsınız ne zaman haberiniz olur işler yoluna girmeye başlar siyasetçi krizden çıkmaya başlıyoruz der sizde o zaman haberiniz olur.
    Şuanda kimse kabul etmez.
    Borsada yakalanan lar için zor süreç , nakitte kalanlar la için hikayesi olan tahtalar güzel yerlerden maliyetlenme zamanı olacak.
    Yalnız ilk öncelik ortalığın durulması gerek.
    sizi tebirk ediyorum.sadece şunu yazmak istiyorum küçük yatırımcının kaybetmesi üzerine kurulu o kadar ensturman (algoritmik yazılımlar açığa satışlar maniplasyon v.s) varken kazanmak çok zor herkes kendi parasnı yesin borsada yem olmasınlar eğeri illa borsa diyorlarsa profosyonellerden yardım almadan acemice bu kumarhaneye bulaşmasınlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,270
     Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    sizi tebirk ediyorum.sadece şunu yazmak istiyorum küçük yatırımcının kaybetmesi üzerine kurulu o kadar ensturman (algoritmik yazılımlar açığa satışlar maniplasyon v.s) varken kazanmak çok zor herkes kendi parasnı yesin borsada yem olmasınlar eğeri illa borsa diyorlarsa profosyonellerden yardım almadan acemice bu kumarhaneye bulaşmasınlar.
    gerçekten yardım edecek kapasitede kaç profosyonel gördüğünüzü sorsam kabalık etmiş olur muyum?

7.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    gerçekten yardım edecek kapasitede kaç profosyonel gördüğünüzü sorsam kabalık etmiş olur muyum?
    topik sahibi Sacro )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,270
     Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    topik sahibi Sacro )
    sn sacrosainta veya diğer kişilere herhangi bir sözüm yok... ancak sanal alemde kimse kimseye sonuna kadar güvenmemeli... sanal alem o kadar kaypak bir alemdir ki gerçekten ne olduğunu anladığınızda iş işten geçmiş olur... ihtiyatı ve temkini elden bırakmamalı

Sayfa 1017/1081 İlkİlk ... 1751791796710071015101610171018101910271067 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •