Sayfa 1049/1081 İlkİlk ... 495499499991039104710481049105010511059 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,385 - 8,392 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Fight Club hocam, Halkbank için de bir grafik alabilir miyiz...
    Geçmiş sayfaları okursanız
    Paylaştım

2. Usd günlük grafikte kısa vade böyle düşünüyorum
    Bir şartla
    5. Dalgayi başarısız olmasi koşuluyla
    Yok eger başarılı olursa
    5.30 lar potaya girer
    İnsallah başarısız olur
    Buda kenarda dursun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku

Usd günlük grafikte kısa vade böyle düşünüyorum
    Bir şartla
    5. Dalgayi başarısız olmasi koşuluyla
    Yok eger başarılı olursa
    5.30 lar potaya girer
    İnsallah başarısız olur
    Buda kenarda dursun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum eline sağlık ... Benim haftalık grafiğe göre de 5.20 civarına son bir zirve dokunuşu muhtemel gözüküyor. Siyah pitchfork'a ait pembe hagopian çizgisi ve en üst yükselen yeşil median beraber bariz hedefte ... Muhtemel hedef olmaması için 4,57 altında haftalık kapanışların gelmesi ve en üst siyah medianın altında tam barlar oluşması gerekiyor ki hareketli ortalamalara bakıldığında hiç canı istemiyor gibi ... bu haftaki uzun barla orta yeşil ve en üst siyah mediandan agresif uzaklaştı bu da en üst yeşile dokunma isteğini pekiştiriyor... Bu muhtemel dokunuşa paralel endekste büyük olasılıkla dibini bulur diye düşünüyorum ...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Dostum eline sağlık ... Benim haftalık grafiğe göre de 5.20 civarına son bir zirve dokunuşu muhtemel gözüküyor. Siyah pitchfork'a ait pembe hagopian çizgisi ve en üst yükselen yeşil median beraber bariz hedefte ... Muhtemel hedef olmaması için 4,57 altında haftalık kapanışların gelmesi ve en üst siyah medianın altında tam barlar oluşması gerekiyor ki hareketli ortalamalara bakıldığında hiç canı istemiyor gibi ... bu haftaki uzun barla orta yeşil ve en üst siyah mediandan agresif uzaklaştı bu da en üst yeşile dokunma isteğini pekiştiriyor... Bu muhtemel dokunuşa paralel endekste büyük olasılıkla dibini bulur diye düşünüyorum ...

Selamlar Onelle dostum emeğine sağlık varol

5. Bist30 için en alt yeşil medianın muhtemel dip olabileceğini düşünüyorum. Buna göre yaklaşık %7-8 gibi bir marj kaldı aşağıya doğru... Bu median üzerinde haftalık birkaç bar oluşabilir ama altına tam barlar ile kaçış olmayacağını tahmin ediyorum... daha önceki dokunuşlarına benzer şekilde... Dokunuşun ardından güvenilir çıkış teyidi için kırmızı 34 haftalık EMA nın mavi 50 haftalık SMA yı yukarı kesmesini ve yükselen diplerin oluşmasını bekleyeceğiz...

Sn Sacrosanct 'tan izinsiz attık grafikleri ama artık kusurumuza bakmasın ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

6. Paylaşımlar için teşekkürler...

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

7. Sn. Onelle siz grafik atmaya devam ediniz, Sn Sacrosant Ustat grafik atanlara bayilir Sn. Fightclup, Sn. Dandanakan, sizlerin de grafikleriniz gercekten harika, paylasimlariniza devam ediniz.

Sayfa 1049/1081 İlkİlk ... 495499499991039104710481049105010511059 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •