Sayfa 301/1081 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Bugunun ozeti

Aynen boyle.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    full nakit ile fırsatları izleyeceğiz
    Helal olsun,diyelim.Har zaman nakit bulundurmalı portfoyde.
    Akıl,adama sermayedir.

Turkiye binlerce askeri ile girmis oraya.Geliyorum diyor.O asker yola cikinca dururmu?
    10 tane pick up ile sen Afrine geliyorum diyorsun.Bre abdestsiz Karsinda koca ordu var. 2 top attik altina ettin , kactin.
    Olan bize oldu yine.Bir dahakine hosssssttt demek yeter galiba.
    Yarin toplamaya devam
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

Bir tek kipalarım yeşil.
    Akıl,adama sermayedir.

5. Serefsız reuters ın Turkıye borsasında oynadıgı oyuna sahıt olduk.Bazı tv kanallarıda arastırmadan Turkıye surıye ordusunu vuruyor dıye servıs ettıler.Hadı bız kusuk yatırımcıyız ya cogu ınsanın bugun cok buyuk zararı var.Kım tazmın edecek bunu.Merıly de aylardır her tahtada satıs yazıp duruyor.Resmen ekonomık olarak bır saldırı altındayız.Her habere ınanmamak lazım bu benım saydıgım 3,oldu.Bu haberlerı son dakıka olarak veren tv lere reutersa ve merıly ye cezalarını vermek gerek.Yazık ya.Resmen salak yerıne konuyoruz.y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by evdo Yazıyı Oku
    Serefsız reuters ın Turkıye borsasında oynadıgı oyuna sahıt olduk.Bazı tv kanallarıda arastırmadan Turkıye surıye ordusunu vuruyor dıye servıs ettıler.Hadı bız kusuk yatırımcıyız ya cogu ınsanın bugun cok buyuk zararı var.Kım tazmın edecek bunu.Merıly de aylardır her tahtada satıs yazıp duruyor.Resmen ekonomık olarak bır saldırı altındayız.Her habere ınanmamak lazım bu benım saydıgım 3,oldu.Bu haberlerı son dakıka olarak veren tv lere reutersa ve merıly ye cezalarını vermek gerek.Yazık ya.Resmen salak yerıne konuyoruz.y.t.d.
    Ben de zarar a satacaktim iyiki satmadim

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by *aksakal* Yazıyı Oku
    BİMAS

Günlük bazda bir harekete gebe gibi.
    Ayrıca endeksin akıbeti açısından bu hissenin duruşu iyi bir indikatör olacaktır.
    Endeks ağırlığının düşüklüğünden dolayı çoğu kişiye garip gelebilir lakin Viop tarafında kaldıraçlı işlem görmeyen sağlam XU050 hisselerinin endekste yol göstericilik bakımından çok daha başarılı olduğunu söylemek mümkün.

Önemli not: Çalışmayan NU ve PU ların uyumsuzluğu deldikten sonra ne denli büyük fiyat hareketlerini beraberinde getirdiğini pek çok arkadaşımızın hatırlamasında yarar var diye düşünüyorum.
    Bu yazıda dikkat çektiğim vadeli piyasalarda işlem görmeyen XU050 hisselerinin bugünki kapanışları ve sert düşüşteki duruşları incelenirse endekse dair indikatorlük görevlerini vadelide işlem gören hisselere göre çok daha sağlıklı yaptıkları anlaşılacaktır.

( BIMAŞ TAVHL ENKAI vs )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
    Yandı Gülüm Keten Helva

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

Sayfa 301/1081 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri