Sayfa 20/32 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 153 - 160 arası.

Konu: MEMSA Mensa Sinai Ticari Mali Yatırımlar A.Ş

1. Genel Kurul öncesi 27 Mart itibari ile 0.24 kuruş. 8 Nisana kadar 0.20 ve altını bekleyenler var. Bakalım gelecekmi o fiyatlara. 0.15 i gösterirse tahtacı biraz niyetlenirim. Niyemi bazıları 3131 er adet aldıydı 0.31 ve üzerinden kapa yolladıkları haberlerle o yüzden 0.15 alayımki 0.31 e tekrar satarım.Düşündüklerim benimle alakalı yatırim tavsiyesi değildir.

2. Size bir bilmecem varrr.
    Haydi Sorrr Sorrr.
    Günden güne eriyen bir hisse.
    Acaba nedir nedir.
    MEMSA MEMSA MEMSA.
    DÜŞENLERDE İLK 3 te.
    GK için Vekaletlerinizi kime vermeyeceğinizi dikkat edin VERMEYECEĞİNİZİ !!!biliyorsunuz değilmi. Kuşluda yazılanlara itibar etmeyin.

3. Vay vay vay 31 lot aldım dün ilk kez birazcıkda olsa....maliyetim asıl alacağım hedeften yüksek ama!!! vekaletimi bende necoya vereyim diye. Sonra dedim dr. da ona verdiyse ben ve ekibim vermekten vazgeçtik. Benim lotum az ama dostlarımın lotları ile gk da Faik beyin yanındayız. Ytd 👊👊👊

4. 0.23-0.24 ün altına salmıyor. Hadi ama bekliyogggg 0.15 olmasada 0.20 altına düşmesini. Oralardan nemalanag birazda sonra 0.31 den malı çıkagggg 😆

5. Davetler davetlerrrr boş bu işler...kuşluda bazıları yazmış yaaaa... GK'a şunuda davet edelim bunuda davet edelim... Halinden memnun olan yatırımcı nasıl olsa çok. Sen davet ediver bir zahmet...Bu arada 0.23 olmuş ya lâââ memsa.

6. Tabana bir miktar Alış yazdım. Bakalım verecekmi. Baktımki verdi. Sonra 10 yılda olsa 0.31 i bekler. 0.31 den verir geçerim. Keyif benim. Lot nlbenim. Para benim. ;)

7. Bugün alamadık tabandan (0.20) den ama akşamdan yarınki tahtaya yine tabandan 3100 adet alım emrimi girdim. Bakalım ne olacak?

8. Tam tabandan belki gelirde 0.31 olduğunda satarım dediğim hisse hakkında sağda solda sosyal platformlarda deniliyorkiii... belki !!! Tükkanın kapanma durumundan bahsediliyor. Bende artik tabandanda almaktan vazcaydım. Keyif benim. Para benim.

Sayfa 20/32 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •