Sayfa 500/852 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. 4.64 maliyetim var, bakalım ne olacak,olmazsa migros birleşmesini bekleriz...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

2. 4.64 den mal almakta büyük cesaret
    Kağıt 2.77 den 4.80 e gelmiş 10 gün De

alıcı kurumlar

satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

4. Angry plc plc

mahkemeye veririz ne demişlerrrrrrrrrrrrr ankrada hakimler var
    ellerinden geleni ardlarına koymasınlar birleşme ve oranlar açıklansın görelim bakalımmmmmmmmmmmm:
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.........

5. TACİRLER YATIRIM – Anadolu Grubu Holding AGHOL Hisse Yorum – 12.02.2018

Anadolu Grubu Holding’in Cuma günkü analist toplantısından Migros ile ilgili önemli notlar: Toplantıdaki diğer notları Holding sayfasında bulabilirsiniz.

Yönetim toplantıda Migros’un hissedarlık yapısından bahsetti. Bilindiği üzere Migros’un %50’sini AGHOL ve %23’ünü BC Partners elinde bulunduruyor ve iki hissedarın 12 üyeli yönetim kurulunda 4’er üye atama yetkisi var. Haziran 2019’da sona erecek hissedarlık anlaşması sonrası AGHOL, Migros’un yönetim kurulunda 7 üye atama yetkisine sahip olacak. Eğer BC Partners’ın Migros’taki payı anlaşma öncesi %20’nin altına inerse yönetim kurulundaki değişim daha yakın dönemde gerçekleşecek. Ancak şirket yönetim kurulu üye sayısındaki değişimin Migros’ta çağrıya neden olmayacağını belirtti. Son olarak şirket Migros satın alması sonrası artan net borcunu iştiraklerden gelecek nakit akışıyla azaltmayı planladığını ve Migros’un avro borcunu azaltmaya yönelik çalışmalar yaptığını açıkladı."

Alıntıdır YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    TACİRLER YATIRIM – Anadolu Grubu Holding AGHOL Hisse Yorum – 12.02.2018

Anadolu Grubu Holding’in Cuma günkü analist toplantısından Migros ile ilgili önemli notlar: Toplantıdaki diğer notları Holding sayfasında bulabilirsiniz.

Yönetim toplantıda Migros’un hissedarlık yapısından bahsetti. Bilindiği üzere Migros’un %50’sini AGHOL ve %23’ünü BC Partners elinde bulunduruyor ve iki hissedarın 12 üyeli yönetim kurulunda 4’er üye atama yetkisi var. Haziran 2019’da sona erecek hissedarlık anlaşması sonrası AGHOL, Migros’un yönetim kurulunda 7 üye atama yetkisine sahip olacak. Eğer BC Partners’ın Migros’taki payı anlaşma öncesi %20’nin altına inerse yönetim kurulundaki değişim daha yakın dönemde gerçekleşecek. Ancak şirket yönetim kurulu üye sayısındaki değişimin Migros’ta çağrıya neden olmayacağını belirtti. Son olarak şirket Migros satın alması sonrası artan net borcunu iştiraklerden gelecek nakit akışıyla azaltmayı planladığını ve Migros’un avro borcunu azaltmaya yönelik çalışmalar yaptığını açıkladı."

Alıntıdır YTD
    22 şubat tan sonra olası satış gündem de herhalde Bg partnes için en son 26 tl devir yaptı %7.3 hisse 13 milyon adet bu yolla migros tan tamamen çıkma niyetinde

7. sizce durum nasıl
    3,92 maliyetim var bütçe olsa 3.75 alıma devam edicem ama çekiniyorum.
    Son düzenleme : xpredator; 13-02-2018 saat: 11:14.

8. O migroslari s2 s2 verecen lale ben kendi adima toplamaya dewam ytd.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 500/852 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •