Sayfa 512/852 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by grandslem Yazıyı Oku
    5.800.000 adet açığa satış var. ..kapatmadilarsa tabi gün sonu açıklarını. ..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    muhtemelen açıkçıları yakaladılar.ytd

2. 5798402 adet 4.06 ortalama ile açığa satış gözüküyor BİST Sayfasında

3.  Alıntı Originally Posted by Hissi61 Yazıyı Oku
    5798402 adet 4.06 ortalama ile açığa satış gözüküyor BİST Sayfasında
    birkaç haftadır bu kağıttayım pek tanımıyorum ama bundan önceki kağıtlarımda açığa satış gözüküyor ama virmanlyıorlar ve bizi yanlış yönlendiriyorlardı yani bir cepten öbür cebe aktarıyorlardı .Bu yüzden açık bizi yanıltır diye düşünüyorum üstadlar ne der bilmiyorum.
    Ama denge hissemin topiği müthiş bir topikti saygı ve paylaşım harikaydı.Bu topiğide inceledim öyle görünüyor.Herkese hayırlı kazançalar

4. Fazla volatil....bu kötü havalarda tavana dayanması fazla dikkat çekici....brüt takasa alınabilir mi.?alınırsa fiyat ne olur?

5.  Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    muhtemelen açıkçıları yakaladılar.ytd
    Şeker info marbaş a1 açık yapıp yakalanmışlar...a1 uyanıklık yspıp shortlarda kol kesip longlamış....yarın a1 tahtayı yukarı sürmek isteyecek...siğer yandan 3.80 maliyetli 350k lot civarındaki malı yiyecrk....fiyat yukarı çıktıkça açıkçılar gelecrktir....güçlü olan kazanır...

6. Arkadaşlar, 1 ocaktan bugüne 635933 lot mal almış A1 capital.kafamı karıştıran bugünkü takaslarrda ise yukarıdaki tarihler arasında A1capitalin malı 4.69 maliyetle 403.264 lot gözüküyor. Buradan hangi sonucu çıkarmamız lazım.kafam karıştı

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Biri bana eğer dediğim gibi olursa tekrar kottan çıkmaya karar verebilirler mi cevabını verebilir mi ? Bin kere sordum bilmiyoruz deyin madem öyle biliyormuş gibi Burda konuşuyonuz sadece o kadar açığa satış var o bu. Sanki ona göre hareket edip al sat yapıyonuz. Sadece bakıyonuz. Bende bizim için düşünüyorum dediğim olursa elimize vermesinler diye kardayız ona göre topuk yaparız.

8. Çok sevdiğimiz acemşah üstadı hisseye çeken bizzat ben olduğumu düşünüyorum. Asuzu da ilk sorduğumda Kipa hakkında yorumunuz nedir diye olumsuz konuşmuştu. Resmini de atabilirim. Sonra baktım almış gelmiş. Bende dedim bizim için olumlu demek ki ışık var onunla birlikte diğer büyük abilerden de alan oldu şimdi muhtemelen sattı gittiler. Ama yani kottan çıkmamak adına adamlar epey lot almıştı. Anlattım bunları çünkü diyorum ya bende çok uzun zamandır bu hissedeyim sizleyim. Soru soruyoruz anca bişey attın isim ver diyorlar. Ya bi açıklasana önce biliyorsan sorduğumu dellendim artık. Zaten uzattıkça uzattılar işi. Şimdi yanımız da adamlar ama oldu da giderlerse tekrar kottan çıkar mı bi kaç sayfa önce sordum işte onu diyorum. Totoya baka baka gitmeyelim diye dedik.

Sayfa 512/852 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •