Sayfa 563/852 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Bir arkadas bunlarin hatirlayabildigi 11 firildagini yazdi. Her seferinde hesaplari tutmadi bu babayigitlerin. Ben şahsen sabredecegim migrosla birlesme işlemi sonlanincaya kadar bi 11 firildak daha cevireceklerinede eminim
    Daha uzerinden bir yil gecmeden degerleme yaptirdiklari varliklarini sirf bilancoyu avantajli halee getirebilmek icin neredeyse dört kati artirmalari ve buna kimsenin ses cikaramamasi bizi sahipsiz gibi göstersede tüm haklarimizi sonuna kadar arayacagiz.
    Kipa yatirimcisi 3 yildir bu birlikteligi gosterdi ve bubdan sonrada gosterecek diye dusunuyorum.
    Kesinlikle ytd..

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Migros yönetimi kipanın satın alma süreci ve sonrasında ciddi bir kuruma hiç yakışmayacak tarzda davrandılar. Bir arkadaş önceki satırlarda bunların neler olduğunu gayet güzel özetlemişti. En son bilançoda yaptıkları (Kazakistan ve Makedonya daki gayrimenkülleri 1 yıl önce yapılan değerlemenin tekrarı ile 4-5 kat daha fazla değerli göstermeleri) gayri ahlaki oyunda kabul edilebilecek bir şey değil. Bütün olay %3.5 luk kipa yatırımcısın elinden malını ucuza alma olayı. Bu iş eğer kottan çıkma olayında olduğu gibi geri adım atmazlarsa mahkemelik olacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by aed Yazıyı Oku
    Migros yönetimi kipanın satın alma süreci ve sonrasında ciddi bir kuruma hiç yakışmayacak tarzda davrandılar. Bir arkadaş önceki satırlarda bunların neler olduğunu gayet güzel özetlemişti. En son bilançoda yaptıkları (Kazakistan ve Makedonya daki gayrimenkülleri 1 yıl önce yapılan değerlemenin tekrarı ile 4-5 kat daha fazla değerli göstermeleri) gayri ahlaki oyunda kabul edilebilecek bir şey değil. Bütün olay %3.5 luk kipa yatırımcısın elinden malını ucuza alma olayı. Bu iş eğer kottan çıkma olayında olduğu gibi geri adım atmazlarsa mahkemelik olacaktır.
    Eski ortaklar kayıp ama bence onlarin sinirleri benimkinden daha sağlam oldugu icin yazmadan sabirla bekliyorlar.
    Bu surecte oyunlar devam ederde hakkimiz almanin yolu sadece mahkeme kalirsa.
    BEN HER ZAMAN VARIM. sayin ortaklar
    Ytd.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaslar, oralardaki arsayı ogrenip emsal arsaları bulursak Spk yada yada mahkemeye fazla degerlendıgı kanıtlanır

5.  Alıntı Originally Posted by aed Yazıyı Oku
    Migros yönetimi kipanın satın alma süreci ve sonrasında ciddi bir kuruma hiç yakışmayacak tarzda davrandılar. Bir arkadaş önceki satırlarda bunların neler olduğunu gayet güzel özetlemişti. En son bilançoda yaptıkları (Kazakistan ve Makedonya daki gayrimenkülleri 1 yıl önce yapılan değerlemenin tekrarı ile 4-5 kat daha fazla değerli göstermeleri) gayri ahlaki oyunda kabul edilebilecek bir şey değil. Bütün olay %3.5 luk kipa yatırımcısın elinden malını ucuza alma olayı. Bu iş eğer kottan çıkma olayında olduğu gibi geri adım atmazlarsa mahkemelik olacaktır.
    borsa istanbulda bir çok şirket yatırım faaliyet geliri yeniden degerleme vb patlaması var şirketler zarar açıklamaktan bu sayede kurtuluş bulmuş bilanço makyajı aldı başını gidiyor

6. Püf nokta burası zaten.Bütün oyun gayrimenkuller üzerine kurulmuş.

Kipanın Türkiye Cumhuriyetindeki kendi mülkleri...

Migros a göre Anavatandaki değersiz

Kazakistan Makedonya değerli

Bizde yedik...
    Son düzenleme : devil hunter; 12-03-2018 saat: 19:55.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

7. Alintidir:
    "....Tacirler, Bizim menkul, Şeker ve A1 capital hisseden çikmis durumda..Satan hala şeker. Alan ise iş yatırım ve ky"...

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Alintidir:
    "....Tacirler, Bizim menkul, Şeker ve A1 capital hisseden çikmis durumda..Satan hala şeker. Alan ise iş yatırım ve ky"...

YTD
    Bu durumdan ne anlıyalım şimdi.
    Onuda söyleyin bari....

Sayfa 563/852 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •