Sayfa 612/852 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Tamam, Dediğin şekilde yapıcam.
    Tersi olursa eğer fena söverim haberin olsun.

YTD.
    Eğer dediği çıkarsa iki kelime övgü eder dua edersin çünkü madem bunu hayrına yapıyolar "Nurundan85" ve "Mosquito", yok eğer dedikleri çıkmazsa, "almayın, uzak durun, düşünmeyin bile" yazılarının ekran görüntüsünü alın, zararınızı da görsel biçimde belgeleyin, spkya ihbar edin. (https://beb.spk.gov.tr)

Genel olarak söylüyorum sadece sizin için değil.

2.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Valla bak ben senin söylediklerini samimi bulup sattım 3.27 den. daha da düşer diye.
    Eğer 3.27 altında kapanış yapmazsa kulaklarını fena çınlatırım haberim olsun.
    Hisse zaten düşeceği kadar düşmüş ne diye başkasını dinleyip satıyorsun hisse çıkarsa ne yapacaksın sana sat diyenlerin çok da umrundaydı küfür etmen onlar alışkın böyle şeylere kendin karar ver YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Eğer dediği çıkarsa iki kelime övgü eder dua edersin çünkü madem bunu hayrına yapıyolar "Nurundan85" ve "Mosquito", yok eğer dedikleri çıkmazsa, "almayın, uzak durun, düşünmeyin bile" yazılarının ekran görüntüsünü alın, zararınızı da görsel biçimde belgeleyin, spkya ihbar edin. (https://beb.spk.gov.tr)

Genel olarak söylüyorum sadece sizin için değil.
    Bakıcaz artık.
    Takiptteyim

YTD.

4. Mgros da hareketlenme var 24 oldu ona az buçuk tepki verdi 35 den 30 a geriledi YTD

5. Mübarek günü zehir etti bari güzel bir yerde kapasada hafta sonumuz rezil olmasa ptesi de 23 nisan tatili offf 3 gün mutsuz beklenir mi bari gaz ver de mutlu mutlu bekleyelim YTD

6.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Bakıcaz artık.
    Takiptteyim

YTD.
    AA şimdi ben satsam ayni şekilde bu arkadasların ısrarı üzerine ..çıktı alsam .sonra tekrar alsam geçerli mi ..kotu olursa onlara iyi olursa bana

7. Tam umudumuz yeşeriyor ama bi bakıyorsun yine aşağı la bi de kalıcı çıkış yap ilk yarı geriye düştük ikinci yarı ne yapacak ama bu hacimle zor gibiYTD

8.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    AA şimdi ben satsam ayni şekilde bu arkadasların ısrarı üzerine ..çıktı alsam .sonra tekrar alsam geçerli mi ..kotu olursa onlara iyi olursa bana
    ısrarlı bir şekilde alın yada ısrarlı bir şekilde kesinlikle satın demek suçtur.
    Hisse ister düşsün ister yükselsin. İster hissede ol ister olma.
    Bu tarz desteksiz yazılar yazmak olumlu yada olumsuz suç teşkil ediyor.
    O yüzden dikkatli olun.
    En küçük cezada 300-400milyardan başlıyor , artı 6-7ay işlem yasağı bilginiz olsun.

YTD.

Sayfa 612/852 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •