Sayfa 644/852 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Kozmoz1453 Yazıyı Oku
    Doğruyu söyleyeni dokuz koyden kovarlar cünkü engellenyorm yeni olusturuyorm ben dünde yazdm dün mesai saati degildi bilmeden konusmaynz sadece bir bakin ekrana endeks ekside olsa artida olmasa yine bugun gun boyu kirmizi eksi olmayacak birseyi söylemyorz en azindan sizin gibi poliyannacilik oynamyorz
    Hakkınızı yemişim ..eski nick neydi acaba yakin birşey yapsaydiniz keşkeee..elinizdeki malları ne yapacaksınız burdn satalım mi peki ..aşağıdan alırmiyizz.siz satiniz mi tekrar alınacak misiniz .hedefiniz ne sayın orti

2. satan sattı aldımı bilemeyiz ama cuma haber geldiğinde hala 4 üstünde idi 10 dakika ona rağmen satmayanlardanım ne yapacağımızı şaşırdık

3. Bakin eksi actı artyi bile gostermezler cünku mali persembe cuma sattilar asla cikarmayacaklar 3.20 2.70 arasi en az 2 ay toplarlar borsada hersey apacik ben kucuk yatirimci gibi düsünmem dusünursem kaybederm

4. Basin basin asagı bu cakallarin ne yapacagni zaten biliyorz 3.15 te yap 3.05 te bugun

5. Iyi bakin cakallara 3.13 iyi bakin

6.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    Hakkınızı yemişim ..eski nick neydi acaba yakin birşey yapsaydiniz keşkeee..elinizdeki malları ne yapacaksınız burdn satalım mi peki ..aşağıdan alırmiyizz.siz satiniz mi tekrar alınacak misiniz .hedefiniz ne sayın orti
     Alıntı Originally Posted by Kozmoz1453 Yazıyı Oku
    Bakin eksi actı artyi bile gostermezler cünku mali persembe cuma sattilar asla cikarmayacaklar 3.20 2.70 arasi en az 2 ay toplarlar borsada hersey apacik ben kucuk yatirimci gibi düsünmem dusünursem kaybederm
    Orti şöyle de bizde yapalim

hayaller wallmart gerçekler Kipa.....

8. elimde yok ama bana panik havası gibi geliyor 2,99 da elim gitti geldi neticede korktuk alamadık bence ortam tamamen panik havası
    düşer yada çıkar bilemem ama anlık hareketler zarar ettirir gibi geliyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 644/852 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •