Sayfa 713/852 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    E genel kurul için elektronik imzanız olmalı
    iiletim sisteminde gemel lurul uazılımı yüklü olmalı
    egkbildirim diye bir yazılım...

eimza yoksa katılamazsınız...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    tesekkurler

2. denge fiyatına bakılırsa hafif yukarı açacak gibi duruyor. Biz şikayete devam edelim lütfen arkadaşlar.

Spk ya arkadaşlarımızın ailemizin tc noları ile de şikayet yapabılırız değerlendirelim. Twitterda sesimizi duyurmaya çalışmaya da devam edelim lütfen. Hala işin boyutunu anlayamayan arkadaşlar var. Kimisi yazmış ben beklerim 1 sene 6 liradan veririm demiş. Yahu arkadaş sen 1 sene sonra ne bu topici burda bulursun nede kipa diye bi hisse senedini bulursun. elimize saçma tutarda migros hisselerini verip alın bunda bekleyin diyecekler. Neyi nerede bekliyorsunuz. Lütfen şikayete devam. Bugün daha yüksek sesle devam

3. arkadaşlar durmayalım lütfen en azından genel kurula kadar twitterdan atacağımız twitleri çoğaltalım. Atacak oldugunuz twitlere #kipa ve @anadolugrubu yazmayı unutmayalım. Vakit daraldı biraz özverili olalım

4. Mail de attık bakalım

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar twitter üzerinden yazmaya devam edelim. %5 aşağıya bastı onun bunun evlatları. Twitterdan yüklenelim yetkilileri etiketleyip. Zaman yok, sona yaklaşıyoruz ya mutlu son ya da ..............

6. Durmayın arkadaşlar twet atın

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bugün 2.70 üzeri bir hareket bekliyorum inşallah...Direnmeye hissemize sahip çıkmaya devam...ytd

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 713/852 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •