Sayfa 722/852 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Teşekkürler, Bu Turgay ve arkafaşları inanılmaz doyumsuz insanlar yahu zaten topladın çakallık niye yapıyorsun senden alışveriş yapan muşterileriniz bu açlık nedir ya...

Kendi adıma önce dava olmaz ise yeminle migros vb alış veriş yapmam yaptırmam gücüm ölçüsünde eşi dostu sevkederim...

Açlığa bak spk sende izle öyle böğün böğün... anca kaymaklı maaş alın...

Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel kurulu ilk ben terk ettim,su Jak,sn İzmirli,sn Mordo ve diğer ortaklar yönetimi zorlayan güzel sorular sordular.Ben de çok sert konuştum adamlar ne sorsak bilmiyoruz SPK bilir biz biliyoruz değerleme şirketi bilir, gibi kıvırdılar.biz kipayı 15 kuruşa aldık 1,29 iyi rakama getirdiler bende 30 kuruşa yok yok 45 kuruşa sizden alayım dedi 0/0 200 kâr teklif ettim.tıs yok arkadaşlar herşey planlı yapılmış gibi duruyor ve tahtayı yapanların toplantıya katılan ortaklarla alakası yok.Tamamem tahtada spekülatör var.

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2.  Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel kurulu ilk ben terk ettim,su Jak,sn İzmirli,sn Mordo ve diğer ortaklar yönetimi zorlayan güzel sorular sordular.Ben de çok sert konuştum adamlar ne sorsak bilmiyoruz SPK bilir biz biliyoruz değerleme şirketi bilir, gibi kıvırdılar.biz kipayı 15 kuruşa aldık 1,29 iyi rakama getirdiler bende 30 kuruşa yok yok 45 kuruşa sizden alayım dedi 0/0 200 kâr teklif ettim.tıs yok arkadaşlar herşey planlı yapılmış gibi duruyor ve tahtayı yapanların toplantıya katılan ortaklarla alakası yok.Tamamem tahtada spekülatör var.
    zaten spekülatör perşembe 3.82 tavan yaptı cuma sabah migros haberi gönderince iş degişti ve günlerdir al ver yapıyorlar

satanlar bu spek sayesinde çıka bildi yoksa 3.20 tl de bu haber gelse çok farklı olacaktı...

3. Yazdıklarım y. teşekkürler. değildir tahtada 25 milyon hisseye sahip. birileri var.

4. [QUOTE=BERTY;2079238]Yazdıklarım y. tavsiyesi değildir tahtada 25 milyon hisseye sahip. birileri var tahtayı onlar yapıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    zaten spekülatör perşembe 3.82 tavan yaptı cuma sabah migros haberi gönderince iş degişti ve günlerdir al ver yapıyorlar

satanlar bu spek sayesinde çıka bildi yoksa 3.20 tl de bu haber gelse çok farklı olacaktı...
    Birleşme olmazda bu kipa faaliyetine devam ederse burdan topladıkları hisseler ile 2 migros yaparlar oyun oraya doğru gidiyor gibi
    Paraya bak

6. Tüm bu tantana 25 milyon için mi?

1,90 % demek 25 milyon hisse....

KY hakkını verin. bneliğin luzumu yok...
     Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Yazdıklarım y. teşekkürler. değildir tahtada 25 milyon hisseye sahip. birileri var.
    ironi = inori

7. KAP'a haberleri neden sabah seans açık iken verdiklerini de sorduk tık yoktu

8. Yahu saçma yazılar yazma mahsus git kumda oyna...
     Alıntı Originally Posted by runo Yazıyı Oku
    Birleşme olmazda bu kipa faaliyetine devam ederse burdan topladıkları hisseler ile 2 migros yaparlar oyun oraya doğru gidiyor gibi
    Paraya bak
    ironi = inori

Sayfa 722/852 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •