Sayfa 763/852 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Smallwolf Yazıyı Oku
    [url]https://i.hizliresim.com/76RZZP.png[/purl]

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim

2. Duhul: Feb 2004

3.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Bu aksam Spk raporunda biz yer alirmiyiz acaba?? Cok hizli olurdu dogrusu!!
    yokuz baktim ben

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ferhatla Yazıyı Oku
    is bankasi 98 olursa otomatik olarak ortaklikdan atiyolarmi bizi

Bugün 2-3 bin kipa alsam mı diye düşündüm. Ya 4 olur ya 1.29 dedim ama yazdığım fiyata gelmedi. Spk başvurusu yapıldı mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Bugün 2-3 bin kipa alsam mı diye düşündüm. Ya 4 olur ya 1.29 dedim ama yazdığım fiyata gelmedi. Spk başvurusu yapıldı mı acaba?

ben senin yerinde olsam 2.06 giris yapardim 4 bin fazla bisey degil spk onaylamaz diyenler cogunlukda ortak biliyosun kristalde agir bi darbe yedik halaaada asagi saliyo picler 150 gosterirlermi bilemiyorum ben 160000 lotumu 18 bin zararla sattim burdan cikabilirsem kazasiz tekrar alirim ama bu fiyattan zor 150 160 arasi gibi sen ordamisin halaaa isallah zararimizi cikaririz ama o da zor gibi genelde 26000 zararim var ortak ne diyim alllah bu vizdansizlarin gazabi uzerine olsun ama sanki kipa 230 olur pazartesi maliyetimde 232 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ferhatla Yazıyı Oku
    ben senin yerinde olsam 2.06 giris yapardim 4 bin fazla bisey degil spk onaylamaz diyenler cogunlukda ortak biliyosun kristalde agir bi darbe yedik halaaada asagi saliyo picler 150 gosterirlermi bilemiyorum ben 160000 lotumu 18 bin zararla sattim burdan cikabilirsem kazasiz tekrar alirim ama bu fiyattan zor 150 160 arasi gibi sen ordamisin halaaa isallah zararimizi cikaririz ama o da zor gibi genelde 26000 zararim var ortak ne diyim alllah bu vizdansizlarin gazabi uzerine olsun ama sanki kipa 230 olur pazartesi maliyetimde 232 ytd

İnşallah kısa sürede çıkarırsın zararını. Ben 2.06 dan alıcı oldum da alamadım. Kısmet. İzlemedeyim ama..

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Bakin arkadaslar eskiden borsadan cikmak istemelerdede yatirimciyi magdur eden bir yasa vardi.yatirimcilar yogun baski kurunca spk bu yasayi duzenledi.simdi burda su an anel telekom ve kipacilar birlesme bolunme tebligi sayesinde patronlar tarafindan soyuluyor.ama ne yazikki bir paltform olusturup gerekli yerlere ulasamadik.birlik olamadik.buyrun borsadan cikis yoneteligini nasil degistirtti yatirimci.http://ekonomi.haber7.com/gundem-ver...spk-degistirdi

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://i.hizliresim.com/2JGzQE.png

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 763/852 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •