Sayfa 837/852 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Kipa genelkurul iptal davası ilk duruşması 21 .Kasım saat 11.10 da Karşıyaka asliye ticaret mahkemesinde görülecektir.
    Migros dava ile ilgili gelişmeleri neden bildirmez acaba.....

Sahneye önce üvertürler çıkar asıl solistler sonradan devreye girer...
    Yatırım tavsiyesi değildir
    ilgi ve alakanıza teşekkürler takip deyiz

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Kipa genelkurul iptal davası ilk duruşması 21 .Kasım saat 11.10 da Karşıyaka asliye ticaret mahkemesinde görülecektir.

Tesekkurler bilgi icinn

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by runo Yazıyı Oku
    ilgi ve alakanıza teşekkürler takip deyiz
    Rica ederiz, unutmayın bu üvertür, bu iş burada bitmez......
    Son düzenleme : Efendi; 09-10-2018 saat: 12:39.

4.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Rica ederiz, unutmayın bu üvertür, bu iş burada bitmez......
    Sayin efendi, siz peki bu dava surecinden umutlumusunuz acaba. Ne dusunuyorsunuz şahsi olarak.

5.  Alıntı Originally Posted by macin Yazıyı Oku
    Sayin efendi, siz peki bu dava surecinden umutlumusunuz acaba. Ne dusunuyorsunuz şahsi olarak.

Elbette bu dava ve arkasından açılacak birçok dava daha olduğu duyumu aldım. Tazminat ve alacak davası, yöneticilere karşı sorumluluk davası, idari dava vs....Ama şirket her nedense dava ile ilgili gelişmeleri açıklamamakla kararlı. Bu açıdan aslında SPK tebliğlerine aykırı davranarak suç işliyor. Yatırımcı şirketlerle ilgili davaları kapta yayınlanacak duyurularla bilgilenmek durumunda.
    Şimdi soruyorum biz duruşmanın 21 Kasımda olacağını sağdan soldan araştırıp öğrenmek zorundamıyız......

6.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Elbette bu dava ve arkasından açılacak birçok dava daha olduğu duyumu aldım. Tazminat ve alacak davası, yöneticilere karşı sorumluluk davası, idari dava vs....Ama şirket her nedense dava ile ilgili gelişmeleri açıklamamakla kararlı. Bu açıdan aslında SPK tebliğlerine aykırı davranarak suç işliyor. Yatırımcı şirketlerle ilgili davaları kapta yayınlanacak duyurularla bilgilenmek durumunda.
    Şimdi soruyorum biz duruşmanın 21 Kasımda olacağını sağdan soldan araştırıp öğrenmek zorundamıyız......
    dediklerinize katılıyorum ve sizin çabalarınızla ancak bilgi alıyoruz çabalarınız ve bilgi paylaşımınız için kendim ve kipa mağdurları adına size teşekkür ederiz

7.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Sn. Efendi,
    Eğer bu konuda bilginiz var ise; bahsettiğiniz bu davalar ayrı ayrı davalar şeklinde mi olacak, yoksa tek dava hepsini kapsıyormu? Ben yani sıradan bir KY olarak tüm bu davaları açabiliyormuyum yoksa statüm gereği seçeneklerim sınırlımı? Bir diğer merak ettiğim de bu davanın tahmini sonlanma süresi varmıdır? Ne kadar bekleriz sizce?

Çok tşk

8.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku

Merhaba,

Forumda ara sıra bakmaya devam ediyorum. Duruşmaya yarın katılabilecek kimse var mı, İzmir'de?

Ya da duruşma sonucunu nasıl takip edeceğiz? Migros bu konuda bildiğim kadarıyla KAP ta bir bildirim yapmadı.

Sayfa 837/852 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •