Sayfa 839/852 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Şubat ayına atılan mahkemenin tarihini bilen varmı???

2.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Şubat ayına atılan mahkemenin tarihini bilen varmı???
    13 şubat

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. Cok tesekkur.. takip edelim

4. Arkadaslar yarinki durusmaya katilacak varmi acaba? Nasil haber aliriz gelismeleri???
    Umariim yarin hayirli ilerler surec....

5. Umarim davayı takip eden arkadaşlar bşze de bilgi verir. Bize resmen kazık attılar hakkımızı yediler.

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Yarın 13.02. 2019 saat 11 de Karşıyaka Asliye Ticaret mahkemesinde olacak. İzmirde olanlar hepimiz orada olalım.

7. Genelkurul iptal davası youtube de de olan genelkuruldaki badigartların baskısı ve saldırma CD sinin deşifre edilip mahkeme kuruluna rapor sunulması amacı ile bilirkişi atanmasına ve duruşmanın 8 mayıs tarihine ertelenmesine karar verildi.
    Dört şahit dinlendi Migrosun şahit gösterdiği bir tanık görmedim duymadım bilmiyorum o arada yazı yazıyordum dedi ( oysa kendisi bizzat hükümet komserinin ikincisiydi ve kayıtlarda alenen olayı izlediği görülüyor kırmızı kıyafetli bayan) böylece yalancı şahit de neymiş görmüş olduk. Diğer komser migrosun tanık olarak gösterdiği kişi olmasına rağmen namuslu çıktı olan biteni gayet doğru anlattı, bizim taraftaki iki şahit zaten olanı olduğu gibi anlattı.

8. Sn. Efendi, bilgilendirme icin cok tesekkur ederiz. Bu badygard olayi sanirim durusma konularinin sadece kucuk bir parcasi idi. Eminim ki diger ana savunma noktalarimiz da gundeme tekrar tasinmistir (yapilan temel usulsuzlukler, kucuk yatirimcinin yaniltiasi vs vs). Sizce nasil bir hava var gidisatta? Olumlu diyebilirmiyiz?

Tsk

Sayfa 839/852 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •