Sayfa 523/852 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Yanlış bakmışsın galiba toplamda küsürüratları yazmıyorum 20 milyon işlem var.
    Alım 12 milyon
    Satış 8 milyon
    Özür dilerim evet senin rakamlar dagru alis tarafi 3.43 milyon fazla

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haftada 1 tavan yapmasına alıştık...4 ün altına vermediler....bilanço yok elimde acaba satılan 2 avm nedeniylemi zarar nispeten azalmış.....
    Sermayesini yitirmiş bir hisse bu kadar etmez bunu biliyoruz ama soek kağıdı güzel götürüyor...iyi kar buraktı gerçekten....resmen para dağıtıyor hisse....bizim bilmediğimiz bişey var ama ne?

3. arkadaşlar merhaba..bir sorum olacak. az once bankam aradı ve bana bir form göndererek imzalamamı istediler. bu şüpheli birdurummudur? geçen gün konuşulan konu ile ilgili olabilir diye soruyorum.

".....numaralı hesabımda hisse senetleri alım işlemine konu nakit bakiyenin otomatik nemalandırılmamasını rica ederim."

4. Ao 52 ye kadar degip rahatladi 80 kirilirsa 5tl. !

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba..bir sorum olacak. az once bankam aradı ve bana bir form göndererek imzalamamı istediler. bu şüpheli birdurummudur? geçen gün konuşulan konu ile ilgili olabilir diye soruyorum.

".....numaralı hesabımda hisse senetleri alım işlemine konu nakit bakiyenin otomatik nemalandırılmamasını rica ederim."
    Dostum boyle bir dilekçeyi ben araci kurumuma yazmıştım. Hesabimda kalan parayla faizli ürünler alinup satilmamasi için

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ok... dönüşler için teşekkür..

7. 4.67 ustu 5.42 hedef yapar gun sonu kapanis cok onemli bakalim nolcak ytd

8. valla girmeye korktum daha gideri var gibi ama yetişemedik sabahtan

Sayfa 523/852 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •