Sayfa 731/852 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Ben toplantı da yönetime herşeyi planlı olarak yaptıklarını bu yüzden kağıdı baskı altında tuttuklarını bu işin adının manipülasyon olduğunu söyledim.tık yok.bu ne idiğü belirsiz danışıklı hazırlanmış fake rapor işini de sorduk SPK dan" döner,dönerse," böyle yuvarlak cümleler kurdular .bu işte bir manipülasyona benziyor.elindeki 25 milyon hisse senedi ile tahtada oyun yaparak Kipa'nın parasını çıkarmak istiyorlar.Rapor verileri nasıl elde edildi zaten yazılı soru önergesi ile soruldu E&Y ne diyor mgrs bize bilgileri ve belge verdi biz buna göre raporu hazırladık!!!! rapor yatırım tavsiyesi değildir sadece onlara" mgrs" karşı sorumluyuz diyor.Bu not bulunan rapor SPK 'ya gönderiliyor "ağam bizimle eğleniyor" Denetim şirketi temsilcisi bayana sordum neyi denetlediniz cevap yönetimin bize verdiği belgeleri!!!! Beyan doğrumu tık yok,siz altına şerh düştünüzmü ,evet ne yazdınız paylaşın tık yok. Tekrar Ne yazdınız bizimle paylaşın olmaz ileri de yayınlanınca görürsünüz?? Hep dalavere bu yüzden diyorum adamlar hiçbir şey bilmiyor ironi ironi.Adamlar aklımızla dalga geçti. Anlayana sivrisinek saz bu yanaşıklara ne desek az&...?. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Smallwolf Yazıyı Oku
    Madem bu hesap doğru, niye yatırım finans 5 milyon200 bin lotu satmadı

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eve götürecekmiş.

Turk Telekom TT175 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Değerli Arkadalar,

Bilmediğim için soruyorum forumda bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim. 28.12.2017 tarihinde 110.000.000 TL +KDV bedelle satılan Mersin Alışveriş merkezinin bedelinin 29.8 Milyonluk bedeli tahsil edilmiş olup geri kalan kısmı için 8 ay vadeli teminat mektubu alınmıştı. Bu bedel hangi bilanço içinde yer alıyor. 8 ay sonra tahsil edilecek olan tutar takribi ağustos ayına denk geliyor.

4. GK Tutanaklarını satır satır okudum...

Bu tutanatlarda emeği geöen mücadele eden emev verenler benim gözümde kahramandırlar...

Bu kişiler fener ile Adalet arıyorlar resmen...

Bu kadar adilik pespayelik olamaz manüplasyonun kralı yapılmış resmen burada bunun başı tabiki şirketin kendi... O kadar açlar ki dilensinler Cami önlerinde...

İnanılmaz gerçekten küçük yatırımcı niye borsaya gelmiyor diye spk başkanı gastelere soru cümlesi yazsın dursun... küçük yatırımcının bir kulak arkası kaldı orayı da kipa ike bitirin tam olsun...

Adım 1 Düzmece yapor hazırlat boktan çözünürlüklü
    acekeylen

Adım 2 Kapta sabah erkenden yayınla

Adım 3 Forumlar twitterdany organize satın kurtulun yazan maaşlıları sal

Adım 4 Alttan toplayabildiklerini topla

Adım 5 Genel Kurulda hiçkimse bir bok bilmesin cevap vereme verme sorulan sorulara...

Adım 6 Bağımsız denetçiymiş anca maaşınız artsın da dünya yıkılsa umurunuzda olmaz

Yazık çok yazık...

Açlığa bak dilenci bunlar resmen...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. Adamlar şirketin içini boşaltmak için 110 milyon TL benzin satıyor sözde fşrma ödemiyor batıyor para uçuyor yersen...

Tuncay efendi... Dur de bunlara iş işten geçmeden...

ironi = inori

Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. #kipa

Danisikli dovusu firmanin global hattina raporlayalim bilsinler turkiye de neler yapiliyor, mudahale etsinler kendi branchlarina

secure.ethicspoint.com/domain/media/e…

7.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    GK Tutanaklarını satır satır okudum...

Bu tutanatlarda emeği geöen mücadele eden emev verenler benim gözümde kahramandırlar...

Bu kişiler fener ile Adalet arıyorlar resmen...

Bu kadar adilik pespayelik olamaz manüplasyonun kralı yapılmış resmen burada bunun başı tabiki şirketin kendi... O kadar açlar ki dilensinler Cami önlerinde...

İnanılmaz gerçekten küçük yatırımcı niye borsaya gelmiyor diye spk başkanı gastelere soru cümlesi yazsın dursun... küçük yatırımcının bir kulak arkası kaldı orayı da kipa ike bitirin tam olsun...

Adım 1 Düzmece yapor hazırlat boktan çözünürlüklü
    acekeylen

Adım 2 Kapta sabah erkenden yayınla

Adım 3 Forumlar twitterdany organize satın kurtulun yazan maaşlıları sal

Adım 4 Alttan toplayabildiklerini topla

Adım 5 Genel Kurulda hiçkimse bir bok bilmesin cevap vereme verme sorulan sorulara...

Adım 6 Bağımsız denetçiymiş anca maaşınız artsın da dünya yıkılsa umurunuzda olmaz

Yazık çok yazık...

Açlığa bak dilenci bunlar resmen...

ironi = inori

Bu genel kurulu adet yerine gelsin diye yapıldığı camiyi çalan kılıfı babında ve kıvamında.

8. EY Global Whistleblowing hattidir

https://secure.ethicspoint.com/domai...483/index.html

Sayfa 731/852 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •