Sayfa 754/852 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Arkadaşlar umutsuzluğa kapılmamak lazım.mücadeleye devam .elbette birilerinin dikkatini çekmişizdir.bıktırmaya çalışıyorlar.nalet olsun deyip hisselerimiz elimizden almak için uğraşıyorlar.yalnız takaslarda mal çıkan yok.hala%2.90 hisse yatırımcıda.ytd

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hatta %2.92 si küçük yatırımcıda

3. Onu da zor alirlar bizden👍👍👍👍hodri meydan... serefli spek!!

4. Arkadaslar ozellikle cevrenizdekilere de sikayet ettirebilirseniz cok iyi olur, ne kadar sikayet edilirse o kadar dikkat cekeriz
    ben nerdeyse hergun bir arkadasima sikayet gondertiyorum lutfen biraz caba gosterelim, sonra ugrasacagimiza simdi ugrasalim
    Destek veren herkese tesekkur ederiz.

5. Umutsuzluk yok arkadaşlar bu iş seçim öncesi biter ha burada twet atmaya devam şikayetlere devam .seçim öncesi bu işi yıkarsak ky nün duasını alırız.kanunu değiştirmeye çalışalım.bu zenginler e kolay lokma yok

6. Aynen spk birlesme bolunme tebligjnde degisiklige gitmezse bu soygunlarin ardi arkasi kesilmicek.spk hirsizlar icin kanun yapmis sanki her kanununda hirsiza acik kapi birakiyor.son 1 aylik anel telekomu yakti 2 ay once 1.50 oalan hisse 2 ay sonra hissede baski yapilarak 46 kurus ayrilma yapiyolar. ayrilma fiyati dogurmamasi sizi yakti.sizde ayrilma hakki olmus olsa 3.50 falan cikardi heralde

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. arkadaşlar istanbul genclık festıvalı varmış http://prntscr.com/jctu68 borsa istanbul başkanı bakan ve milletvekilleri varmı 6 mayısa kadar devam ediyormuş. tüm genclerimizi beklıyoruz demış. İmkanı olan varsa yarın öbür gün gidebilir mi acaba ya da ayın 5 inde cumartesı beraber gelebilecek olanlar varmıdır avrasya gösteri merkezinde yenikapıdaymış. Bir yazı hazırlayalım orada gördüğümüz vekildi borsa baskanıydı kime denk gelırsek verelim

8. Ben de şikayet ettim cb ve spk ya ama bu adamların taktığı yok gibi düştük kurtlar sofrasına sonumuz hayrola...

Sayfa 754/852 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •