Special Days Image
Sayfa 621/852 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. bir hissenin %96sı bir aracı kurumdaysa o hissenin brüte düşmesine asla izin vermezler. fiyatın gerçekçi olup olmadığı ise görecelidir. burada prim yapan birçok batık şirket var. çok kar edip prim yapmayan da

Sent from my iPad using hisse.net

2. Saat 17 gibi yon tayinini yapar ya asagi yada yukari

3.  Alıntı Originally Posted by Fantom677 Yazıyı Oku
    Saat 17 gibi yon tayinini yapar ya asagi yada yukari
    16-16:30 diye düşünüyorum bende
    o zamana kadar böyle kalsa bari
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. 14 senedir borsadaym ayni seyleri cemas icnde soyledm kimse dinlemedi suan hergun beklentiyle paralari pul oluyor dedim hisse brüt takasa girecek aksama haber geldi spk 6 ay brüt takas hisse 3 gun taban yapmisti oyuzden kardeslerm bu hareketleri spk bugun gordu ve emin olun aksama kapanstan sonra 3 ay brüt takas verecek zaten haftaya acilista olumsz haberke taban yapacak bugun satma firsatnz varken satn ben kol bacak kestm cunku daha büyuk zarar yapmamak icin bunlar tecrübe hagtaya 2.60 larda oldugunu dusunn keske cuma gunu satsaydk diyeceksnz cünku bide internetten de satamayacaksnz bunlar hep olan seyler

5.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    14 senedir borsadaym ayni seyleri cemas icnde soyledm kimse dinlemedi suan hergun beklentiyle paralari pul oluyor dedim hisse brüt takasa girecek aksama haber geldi spk 6 ay brüt takas hisse 3 gun taban yapmisti oyuzden kardeslerm bu hareketleri spk bugun gordu ve emin olun aksama kapanstan sonra 3 ay brüt takas verecek zaten haftaya acilista olumsz haberke taban yapacak bugun satma firsatnz varken satn ben kol bacak kestm cunku daha büyuk zarar yapmamak icin bunlar tecrübe hagtaya 2.60 larda oldugunu dusunn keske cuma gunu satsaydk diyeceksnz cünku bide internetten de satamayacaksnz bunlar hep olan seyler
    seansın sonuna doğru bakalım kısmet belkide hissede kalmayanlardan oluruz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6. Bu kagidin %97 si is bankasinda ise bugunde 1.6 mly aliyorsa is bankasi salak mi yoksa migrosami calisiyor.yada ortada planlanmis bir oyun mu var.ayrica kademe bilgisi verecek olan var mi

7.  Alıntı Originally Posted by moneytalks Yazıyı Oku
    bir hissenin %96sı bir aracı kurumdaysa o hissenin brüte düşmesine asla izin vermezler. fiyatın gerçekçi olup olmadığı ise görecelidir. burada prim yapan birçok batık şirket var. çok kar edip prim yapmayan da

Sent from my iPad using hisse.net
    yüzde kaç olmalı brüt alınması için ?? dün 3.2 den 3.82 şimdi 4.3 tl den 3.2 geri geldi oynaklık olsa gerek brüt babası ama ilk önce kredi işlem yasagı ilk tedbir

8. Iş yatırımın alışları artırması ile kottan çıkmayı falan mı planlıyor acaba? Sok izin vermemişti ama bu kadar alması manidar bence de

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 621/852 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •