Sayfa 647/852 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by borsacı1 Yazıyı Oku
    satan sattı aldımı bilemeyiz ama cuma haber geldiğinde hala 4 üstünde idi 10 dakika ona rağmen satmayanlardanım ne yapacağımızı şaşırdık
    Maalesef 4.30 dan uzun zamandır taşıdığım kupanın yarısıyla vedalaşıp tekrar 4.10 ,dan yerine koydum . sonra çok daha düşük fiyattan sattım. Hacimli aşağı düşüşün den korktum. Kimse satasmasin lütfen toparlanır sana tekrar almak için bir gözüm hala burada ama tüm iller spk nin elinde gibi görünüyor. Yoksa anlık fiyatlar hikaye...... Ytd

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 3 yıldır bir sürü frildakla elimden alamadıkları hisseleri birgün içersinde yayınladıkları uyduruk bir rapor ve yüksek hacimli işlerle korkutarak elimden aldilar

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Fantom677 Yazıyı Oku
    City 340 bin lot almis salak mi bunlar yoksa migros bizimi kandiriyor
    citi perşembe günü 500 bin satmış ee şimdi ne diyelim salak mı akıll mı ??

4. Bu hissede zararim cok ama burada hisse pazarlayip kacanlar var eski yorumculardan kimse kalmamis ozellikle cuma sabahtan sonra hic yorum yapmamislar.ben bu iste bir oyun oldugunu dusunuyorum.cuma gunu kipa genel kurulunada katilacagim .maliyetim 4 tl. Kipa aciklama yapana kadar satmicam zaten dunyanin zarari var. Ama twitterda ve bu forumda tezgah kuranlari allah bildigi gibi yapsin.

5. Beyler açık yapıyorlar akıllı olun malınıza sahip çıkın biraz daha dayanın sabır ve cesaret bu zamana kadar emek ve para harcadınız bu işe şimdi sizi korkutmalarına müsade etmeyin şunun şurasında ne kaldı bu arada kan emicilerin mesaisi başlamış böyle yaratıklara itibar etmeyiniz kazanan sonunda biz olacağız inşallah ytd

6.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    citi perşembe günü 500 bin satmış ee şimdi ne diyelim salak mı akıll mı ??
    Perşembe artık kokuyu mu aldı bilgi mi sızdı bilmem, 500 bin lotun 344 binini yatırım finanstan, 122 binini merrillden satmış. Bugün merrill şuana kadar 269 bin aldı, merrill ve yat finans ne kadar alır perşembe sattığını yerine koyar mı bakalım.

Bi de şuna bakmak gerekli, cuma günü yatırım finansın 660 bin satışı var, bunu da mı citiden sattı ona yarın takası gelince bakarsak citinin ne yaptığı daha bi çıkar ortaya.

Ama bugün ilk seans citinin 269 bin alışı olduğunu tekrar söyleyebilirim. Tera da 300 küsur açıkta bu arada.
    2. seansta pastada büyük bi değişim olursa onu da yazarım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Martini Yazıyı Oku
    Beyler açık yapıyorlar akıllı olun malınıza sahip çıkın biraz daha dayanın sabır ve cesaret bu zamana kadar emek ve para harcadınız bu işe şimdi sizi korkutmalarına müsade etmeyin şunun şurasında ne kaldı bu arada kan emicilerin mesaisi başlamış böyle yaratıklara itibar etmeyiniz kazanan sonunda biz olacağız inşallah ytd
    Bos konusyosun neden sabrli olmak ne ben borsada okadar sabrettm.ne frsatlar kacirdm aldgm hisse hergun eriyip gdyordu kipada erimeden sattm ben sattm daha cok düstu satmakla satmamakla alakasi yok hissede operasyon bitti zaten hemen hareket olmaz en az 1 ay dusürup toplarlar spk nin gozü ustunde bunlarn oyuzden ckaramazlar

8. Dedigim gibi operasyon biteli daha 1 gun oldu dip yapmadan ve bir kac gun yataya baglayp toplamadan ckaramazlar dibi 2.60 2.50 bunu bilen bilir bir kac gune oralara kadar indrcekler bugün zaten berbat kapattrcaklar yarn yine %3 yada %5 eksi olacak 2.90 2.80 lerde olacak yarn bunu bilin

Sayfa 647/852 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •