Sayfa 771/852 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    spk 2.56 altında bir fiyata ayrilma fiyati kabul etmez.bunu bir not edelim.
    Vay arkadaş noldu sana gece uyurken korkuttular mı yoksa insan gibi şeyler yazmaya başlamışsın hayret sen buraya geldiğine göre spk nın raporu açıklaması yakındır o zaman

2. Belliki yeni bir oyun planlaniyor....

3. Arkadaşlar Kipa’dan zarara uğratılmışlar olarak eatsaptan grup kuralım birlikte hareket edip bilgilerimizi palaşırsak zararın en kısa sürede telafi edileceğine inanıyorum
    Yüksek fiyatlardan maliyetlenmiş arkadaşlar tel no yazarsa grup kurup ekleyecem

4.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    spk 2.56 altında bir fiyata ayrilma fiyati kabul etmez.bunu bir not edelim.
    Yaw he he

Turk Telekom TT175 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çalı dibi beklerim ,vay benim emeklerim.Bu Kipa 10 olmazsa !!!! ben niye 3 yıl burda beklerim.Filim kopana kadar buradayız Makinist.TAMAM

6. Arkadaşlar Kipa’dan zarara uğratılmışlar olarak bir watsap grubu kuralım birlik olup bildiklerimizi paylaşırsak bunhaksızlığın en kısa sürede telafi edileceğine inanıyorum
    Yüksek fiyatlardan maliyetlenmiş olanlar tel no yazarsa grup kurup ekliyecem

7. Watsap grubu kuralım arkadaşlar bilgilerimzi paylaşırız birlik olursak telafi etmek zorunda kalırlar telf no yazın ben kurdum ekliyim

8. Bakalim spk ne karar verecek

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.zira benim yazimla hisse alip satan kerizdir..........

Sayfa 771/852 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •