Sayfa 170/633 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Petrokent kent el ele verir mi?
    Eskiden kente haber düşer petrokent giderdi şimdi pkent gidiyor kent duruyor geçmişe dönsek mi yav
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
    ben artık şeker sevmiyorum kalanlar bol kazançlar benim üç beş lotla ihya olacaksa olsun lanet herif!temmuzdan beri koyun gibi baktık durduk ekrana
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. daha ne kadar kalacaksın bu fiyatlarda merak ediyorum. sen yükselmeden bizde çıkmayacağız bekliyoruz. görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu kağıtta zamanın bol olacak 1 yıl 2 yıl 3 yıl sonra hop yüzde 300-400

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
     Alıntı Originally Posted by Calypso3 Yazıyı Oku
    Bu kağıtta zamanın bol olacak 1 yıl 2 yıl 3 yıl sonra hop yüzde 300-400
    2010dan beri bekleyenlere sor istersenCevrende illa söverek anlatacaklar vardır!

6. Şeker datlanmaya başladı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
    dünkü gibi hacim olursa tavanlarda buluşturur

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    dünkü gibi hacim olursa tavanlarda buluşturur
    Piyasada ne kadar dandik senet varsa çize çize gidiyor bu malassolar daha neyi bekliyor anlamak namümkün. Sermayesinin kaç katı kar açıklamış bir firma yazık çok yazık.. sahipsiz..
    Duhul 2009..

Sayfa 170/633 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •