Sayfa 220/633 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Olumsuz konusan bi tayfa sosyal medyada gormedim herkez 500 600 den verecem edalarinda yada 200 usd diyenler grubunda ben hic bi grup yada tayfada degilim belki sen bu saydiklarim tekerlemeleri soyleyen gruplardan birisi olabilirsin ne olcak camur at izi kalsin 2010 senesinde konya icin bole dediler 150 350 arasi 9 sene surundu hala surunuyor kenti 400 tl de gazlayanlar kayboldu gitti daha sonra kent 40 tl lere kadar dustu 10 kat simdi yine insanlar turedi bedelsiZler 600 ler 250 usd ler ben yukari tavan yada taban deyip hedef vermiyorum benim hedefim gazlayanlara
     Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Şu anda sosyal medyada ve ekonomik forumların çoğunda elinize verdiler,2 sene beklersiniz algısı yartamaya çalışan bir grup var,sanırım sende o tayfadansın,bu hisse düşmeyecek demek değil,1/5-1/10 giden bir senet gibi atıp tutmayın,bu senet %100 bile yapmadı henüz,bugün 3'e 5'e katlayan senetler 15 temmuz sonrası yerlerde sürünürken bile tık demedi,uçacak kaçacak diyenler kadar tehlikeli bir yazı;benim için bu tür yazıların artması iyidir,borsada genelde yılgınlık başlaması ters indikatör görevi görür,hayde sağlıkcakla...
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Olumsuz konusan bi tayfa sosyal medyada gormedim herkez 500 600 den verecem edalarinda yada 200 usd diyenler grubunda ben hic bi grup yada tayfada degilim belki sen bu saydiklarim tekerlemeleri soyleyen gruplardan birisi olabilirsin ne olcak camur at izi kalsin

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Asla dediğin hedeflerim yok,kendi stratejimi ve bildiğimi yazdım;demek istediğim uçacak kaçacak ve batacak söylemi aynıdır,yazılan şeyleri verilerle desteklemek lazım,yarın %5 kesin düşecek ama fazlasını bilmem demek nasıl bir tahmindir,sosyal medya bunlarla dolu,investingi aç bak bunlarla dolu,hisse tabiki düşebilir,207'den 173'e düşerken de elinize verdiler diye ahkam kesenler vardı bugün 227 geçildi,etkilenip 170'lerden verenlerin kaybının vebali ne olacak bunu da düşünün derim.

3.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Asla dediğin hedeflerim yok,kendi stratejimi ve bildiğimi yazdım;demek istediğim uçacak kaçacak ve batacak söylemi aynıdır,yazılan şeyleri verilerle desteklemek lazım,yarın %5 kesin düşecek ama fazlasını bilmem demek nasıl bir tahmindir,sosyal medya bunlarla dolu,investingi aç bak bunlarla dolu,hisse tabiki düşebilir,207'den 173'e düşerken de elinize verdiler diye ahkam kesenler vardı bugün 227 geçildi,etkilenip 170'lerden verenlerin kaybının vebali ne olacak bunu da düşünün derim.
    O yazıyı bende okudum ondan baska olumsuz yazan gormedım bende yorum ypmadım ama olumlular olumsuzdan daha cok kat kat hedefım sız degılsınız zaten yada sızı elestırmek degıl hayırlısı olsun herkez ıcın ıı geceler

VIA_S10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Adamlar şeytan 1000 lotla istediği panik havasını yarattı...

5. Benden 1 lot alamazlarrrrr

6. Benden de alamazlar,ama adamlar profösyönel,ilerleyen günlerde herkes bunu anlayacak...

7.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Ellerindeki hisse sayısı ortalama hep aynı kalırken maliyet yukarı gitmiyor,bunu sadece böyle sığ bir senette yapabilirsin,hedefe vardıklarında ellerinde ki hisselerin toplam maliyeti o günkü değerin belki üçte biri olacak,bu.hareketleri yaptıkça onların maliyetleri düşerken taşıyıcıların artacak,bunlar sadece benim önceki tecrübelerimden çıkardığım hayali bir senaryodur,izleyip görücez...
    Yukarıdan sat paniklet,aşağıdan al maliyet düşür,bunu kaç kez daha yapacaklar göreceğiz...

8. 650 lotla 184,10 fiyata indi..

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Yukarıdan sat paniklet,aşağıdan al maliyet düşür,bunu kaç kez daha yapacaklar göreceğiz...
    sabah açılışta 1305 lotla (251.352 TL) 184,1 fiyatına indiren sanırım telaşlanan küçük yatırımcı.. alım satım olarak düşünnürsek 650 lot işlem.. 40, 50, 80 binli işlemlerin yanında devede kulak.. demem o ki, kendi adıma devam, içim rahat, sıkıntı yok.. YTD, herkes kendi bilir

Sayfa 220/633 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •