Sayfa 146/633 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Yıllık değişim -%12.
    Adi, ********ler.

2. Bütün hisseler aldı başını gidiyor buda operasyon çekip bırakıyor...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Bütün hisseler aldı başını gidiyor buda operasyon çekip bırakıyor...
    Grubunun yüz karası olmaya aday Kottan çıktığı da yok attığı bir adım da yok ! Neden yıllardır BİST’te onu da anlamak mümkün değil. Hakikaten çok aciz bir grup, ilginç. SPK çıkarır bir madde şutlarlar bunu giderse ancak öyle gider herhalde
    Duhul 2009..

4. yok borsa 70 değilde 80 e yaklaşırsa izlemek lazım bunu..
    ben buna o zamanlar 50-60 arasından niyetlenmiştim ama nasip olmadı..40 lara kadar düştüğünde iyice korkutmuştu milleti..
    bir dahakine bakalım..

Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    Doğru endeks 70 bin seviyesine çekilirse bu da çekilebilir. O zaman buna gelene kadar alacağın çoook senet olur zaten

5.  Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    Grubunun yüz karası olmaya aday Kottan çıktığı da yok attığı bir adım da yok ! Neden yıllardır BİST’te onu da anlamak mümkün değil. Hakikaten çok aciz bir grup, ilginç. SPK çıkarır bir madde şutlarlar bunu giderse ancak öyle gider herhalde
    Aynen ortak;koca şirket 3-5 spekülatörün elinde oyuncak olmuş..Spk kottan şutlarda kendi de başta olmak üzere herkes kurtulur ..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,116
    sakız çiğnemeketen yorulduk çikolata istiyoruz grafik de oyle diyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,116

Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. filozof 1 aylık takas mümkün mü metro nun elinde mal var mı merak ediyorum tşkler

Sayfa 146/633 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •