Sayfa 856/867 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866 ... SonSon
Arama sonucu : 6935 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Ahlak timsali Atanur mail hesabini kalici olarak kapatmis

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by adnanadnan Yazıyı Oku
    en azından bu yılın mayıs ayı , ideali ise 2020 mayıs
    Teşekkür ederim, bol kazançlar...

3.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Ahlak timsali Atanur mail hesabini kalici olarak kapatmis

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz önce savunna sanayi başkanının attığı şu twitten sonra artık asla zırhlı araç işi alamayacakları da resmileştiğine göre çöp kamyonu yapmaya devam.. Ankara'da ki boş fabrika binasında da artık bol bol sosisli yapar yerler.

https://twitter.com/IsmailDemirSSB/s...194272768?s=19

İçimin yağları eridi devletin bunların üstüne çizgiyi çektiğini bu twit ile görünce. Cimer başta tüm makamlara yaptığımız şikayetler ilk sonucunu verdi böylelikle. Şimdi sıra batmalarına geldi, onu da göreceğiz inşallah, sen bunca insanı kandır harama el uzat sonra da Allah'ın gazabı sanki hiç gelmeyecek zannet. Al işte ilk gol geldi bile, Otokar gibi yedi üstüne kırmızı çizgiyi devletten..Ohhh olsun
    Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Commandante Yazıyı Oku
    Biraz önce savunna sanayi başkanının attığı şu twitten sonra artık asla zırhlı araç işi alamayacakları da resmileştiğine göre çöp kamyonu yapmaya devam.. Ankara'da ki boş fabrika binasında da artık bol bol sosisli yapar yerler.

https://twitter.com/IsmailDemirSSB/s...194272768?s=19

İçimin yağları eridi devletin bunların üstüne çizgiyi çektiğini bu twit ile görünce. Cimer başta tüm makamlara yaptığımız şikayetler ilk sonucunu verdi böylelikle. Şimdi sıra batmalarına geldi, onu da göreceğiz inşallah, sen bunca insanı kandır harama el uzat sonra da Allah'ın gazabı sanki hiç gelmeyecek zannet. Al işte ilk gol geldi bile, Otokar gibi yedi üstüne kırmızı çizgiyi devletten..Ohhh olsun
    kimsenin kimseye çizgi çektiği filan yok. eskiden doğru dürüst analizler yapıyordunuz ama son zamanlarda saçmalamaya başladınız sakin olun biraz beddualarınız bizi de batıracak böyle giderse vazgeçin bu üsluptan bence...

5.  Alıntı Originally Posted by haytalı Yazıyı Oku
    kimsenin kimseye çizgi çektiği filan yok. eskiden doğru dürüst analizler yapıyordunuz ama son zamanlarda saçmalamaya başladınız sakin olun biraz beddualarınız bizi de batıracak böyle giderse vazgeçin bu üsluptan bence...
    Kardeş ilk olarak üslubuna dikkat edersen sevinirim. Benim üslubum malum şeytanlaradır, sen neden üstüne alındın anlamadım.

Bu ucubede analiz manaliz yapmanın, analiz yaparak mal almanın en büyük mallık olduğunu acı bir şekilde öğrenen bir ahmak olan bendeniz size sadece bunca aldıkları ah yeni yeni çıkmaya başlıyor diyorum. Başka diyecek birşey de yok.
    Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. ARKADAŞLAR SAKİN , ZIRHLI PERSONEL TAŞIYICI KONUSUNA GELİNCE DEVAM EDİYOR ÜZERİNE YILDIRIMDA GELİYOR , 31.01.2019 da yayınlanacak.

Aşağıda ki iki paylaşım 04.12.2018 tarihli twitterdan alınmıştır.

https://pbs.twimg.com/media/DtljbfPXcAA6C7D.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DtljWjOXQAATaz5.jpg

DAHA ÖNCE Kİ PAYLAŞIMIMDAN , YUKARIDA BİLDİRİLENLER AŞAĞIDADIR.

1- YILDIRIM ZPT 12. 06 . 2018 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

2- UKKK ( uzaktan kumandalı koruma kalkanı ) 19. 04.2018 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

3- UKKG ( uzaktan kumandalı keşif gözetleme ) 19. 04. 2018 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

4- UKAP ( uzaktan kumandalı atış platformu ) 30.05. 2017 gerekli her türlü tanıtım yapıldı , Aselsanla işbirliğine gidildi Tv. ve Gazetelere servis edilip you tube gibi sosyal medya platformlarına verildi.

5- UKTA ( uzaktan kumandalı top atar ) 18.12.2017 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

6- UKİY ( uzaktan kumandalı ilk yardım aracı ) 20.04.2018 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

7- KUDUZ 18.12.2017 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

8- KATFİRE 18. 12.2017 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

10- DELİL AVCISI ( tek değil ) 12 .12.2017 Kap a ne haberi nede sonrasında tanıtım yada üretimle alakalı haber çıkmadı.

Burada zararda olduğu için karamsar durumda olan arkadaşlar çoğunlukta, yapılan operasyonlar yüzünden kızgınlığını saklamayan / saklayamayanlar kesinlikle haklılar .

Sizden ricam LÜTFEN EMEKÇİLERE/ÇALIŞANLARA AŞAĞILAMA/HAKARET ETMEYELİM .
    Son düzenleme : adnanadnan; 14-01-2019 saat: 12:46.
    UNUTMAYIN HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir

7. geçmiş olsun bu fiyatlama 12 aylık bilançonunda kötü geleceğini gösteriyor büyük ihtimal yine zarar yazacakk allah belanızı versinnn

Sayfa 856/867 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •