Sayfa 858/858 İlkİlk ... 358758808848856857858
Arama sonucu : 6862 madde; 6,857 - 6,862 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. bu dolandırıcılar iyiceee ayyuka çıkardılar olayı çıkış genele yayılmışken her hisse bıkış yaparken bunun yerinde sayması tamm bi şşşszlikk adilik alçaklıkkk yatırımcısını hiç düşünmeyenn kalpazanlanın öndegiden şirketii yerli milli miş birdeee yazıklar olsun

2.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    bu dolandırıcılar iyiceee ayyuka çıkardılar olayı çıkış genele yayılmışken her hisse bıkış yaparken bunun yerinde sayması tamm bi şşşszlikk adilik alçaklıkkk yatırımcısını hiç düşünmeyenn kalpazanlanın öndegiden şirketii yerli milli miş birdeee yazıklar olsun
    Çünkü her yaptıklarının yanlarına kar kalacağından eminler. Cimer, SPK vs her yere şikayetler ardı ardına edildi. Hepsi somut delilleri ile üstelik! Peki ne oldu ? Hiçbirşey! Soyguna devam.

Ama unuttukları, korkmadıkları ilahi adalet onları kıskıvrak yakalayacak. İlahi adalet şaşmaz.
    Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Commandante Yazıyı Oku
    Çünkü her yaptıklarının yanlarına kar kalacağından eminler. Cimer, SPK vs her yere şikayetler ardı ardına edildi. Hepsi somut delilleri ile üstelik! Peki ne oldu ? Hiçbirşey! Soyguna devam.

Ama unuttukları, korkmadıkları ilahi adalet onları kıskıvrak yakalayacak. İlahi adalet şaşmaz.
    Kardeşim iki gün % 20 şer yapar Millet övgüler yağdırır , hele birde 10-15 olunca ..... alın size ULUSE net bir yıl küfredildi adama .
    UNUTMAYIN HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Belediye seçimleri sonra 3-5 ay daha bekleyeceğim , Belediye ler yeni çevre ile ilgili araç vb alımları olabilir tek umudum bu artık Ülkemizde zırhlı araç BMC den sorulacak gibi ,Tümosan motoruda kendinden zırhlı aracını yapmış,Katmerci artık belediye çevre kamyon ,Yangın için Arazöz toplumsal olay için toma başka bir dalda iş alması zor bence ,Aselsanla orantılı gidiyormuş gibi yapıyor Aselsan düşerken 2 katı düşüyor ,Aselsan artışda iken uykuya dalıyor Çoğu yatırımcı maliyeti 10 üstü maliyete gelirse çoğu kişi satar ve bir daha bu hisselere bulaşmaz ben kimsenin bimere cimer e yazdığını sanmıyorum çünkü her yazıya bir cevap geliyor yazan arkadaşlar ne cevap aldınız buradan bildirirmisiniz lütfen.Ben şirketin kendisine yazayım dedim yatırımcı ilişkilerinin email yok düşünün artık umarım tüm yatırımcılar zararlarını çıkarır ve bunun gibi şirketlere bir daha bulaşmazlar .YTD

5. Bu hisse halka arz edildikten sonra en fazla kaç tl yi gördü

Sayfa 858/858 İlkİlk ... 358758808848856857858

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •