Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Şehitlerimize saygı...

1. Şehitlerimize saygı...

Teröre karşı kahramanca savaşan ve şehit düşen askerlerimizi hatırlatmak adına logomuza siyah bir bant ekledim.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2. emeğinize sağlık...Mevlam rahmet eylesin cümlesine.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bizim ayağına taş değmesini istemediğimiz ŞANLI TÜRK MEHMET'ÇİĞİ, analarının kınalı kuzuları ruhlarınız şad olsun.VATAN SANA CANIM FEDAVatanımız için Şehit olan kim var ise saygı ile anarım .....
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Teröre karşı kahramanca savaşan ve şehit düşen askerlerimizi hatırlatmak adına logomuza siyah bir bant ekledim.

Allah razı olsun...

5. Allah şehadetlerini kabul etsin...

6. Allah güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun, şehidlerimizin şehadetlerini kabul, mekanlarını cennet eylesin.amin
    Nasibinde varsa alırsın karıncadan bile ders; nasibinde yoksa bütün cihan önüne serilse sana ters
    (Hz. Mevlâna)

7. Yakın uzak demeden kaybettiğimiz aslanları son yolculuklarında uğurlamaya gidiyorum
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

:
    Saygı ve minnetle anacağız.

Allah yakınlarına sabır versin.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz