Sayfa 57/104 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 828 madde; 449 - 456 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Arkadaşlar, agesa da olan 4.5 milyar TL değerinde olan eurobondların bilancoya hiç etkisi yok mu acaba? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim

2. An itibari ile fk 5.60....özkaynak karlılığı %65 olan şirketin fiyatı cok komik... İnatla beklemeye devam....

3. Agesa ceosu bloomberg de: 500 bin dolar BES karşılığı tc vatandaşlığı yonetmeliğini bekliyoruz dedi... Bakalım nasıl bir katkısı olacak

4. Çok dengesiz hareketleri olan bir kağıtsın. Çok sığ olduğun için tahta yapıcı istediği gibi oynuyor. Hayırlısı olsun diyelim....

5. Üzülüyorum agesanın speği ne... Ucuza mal toplamaktan yorulmadı... Ey spek,seneye bu zamanlar HBK 7.8 olacak.....ben beklerim sabırla... Seninde sabrını merak ediyorum

6. Merhaba aranıza yeni katıldım 10314 lotla
    Maliyet 24400 ile hayirlisi olur inşallah

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir

7. bugün marbaş 100 bin lot un üzerinde mal aldı, bugun itibari ile ben de aranızdayım, yarın günlerden agesa, bence artık başlamalı,borrsacı dede video çekeceği söyleniyor agesa ile ilgili, bu kağıt bizim buzağımız olsun arkadaşlar

8. Özsermaye karlılığı %71 olan şirketin fk sı sadece 6....şaka gibi diğer sigorta şirketlerin özsermaye karlılığı oldukça düşük ama fk ları agesanın fk sından daha yüksekler...
    Agesa fk 6
    Akgrt fk yok
    ANHYT fk 7.9
    Ansgr fk 6.7
    Tursg fk 9.7
    Raysg fk 45

HBK da ise en iyisi yine AGESA... gel gör ki sabancılar kendi şirketlerine bile sahip cıkmıyor...yazık gercekten yazık

Sayfa 57/104 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •