Sayfa 30/115 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 233 - 240 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gedikkkkk...

Bunu bir iki tane yatırım fonu bigun farkeder merak etme

O zaman gorusuruz böyle 2-3 kademeden para kazanirim diye 10 takla atmanizi

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha günün ışığını görmeden devre kesici de ne demek şimdi? Ne olmuş göreydik bari.

3. Dün Peker GYO yönetimi ile tanışma fırsatım oldu.

Arsayı geliştirilebilecek hale getirip, sonrasındaki dertli ve çokta karlı olmayan, imalat ve satış kısımlarını HasılatPaylaşımModeliyle başka şirketlere devretme strateji bence son derece mantıklı bir çözüm olmuş.

Hasan beyde Genel Müdür Şükran hanımdan diğer yönetici kadrolara kadar çok yerinde işinin ehli bir ekip kurmuş maşallah.

Bu yerinde iş stratejisi ve işinin ehli ekiple GYO'nun çok iyi yerlere geleceğini tahmin ediyorum.

Bol karlı yıllar olur umarım...

4.  Alıntı Originally Posted by izzet Yazıyı Oku
    Dün Peker GYO yönetimi ile tanışma fırsatım oldu.

Arsayı geliştirilebilecek hale getirip, sonrasındaki dertli ve çokta karlı olmayan, imalat ve satış kısımlarını HasılatPaylaşımModeliyle başka şirketlere devretme strateji bence son derece mantıklı bir çözüm olmuş.

Hasan beyde Genel Müdür Şükran hanımdan diğer yönetici kadrolara kadar çok yerinde işinin ehli bir ekip kurmuş maşallah.

Bu yerinde iş stratejisi ve işinin ehli ekiple GYO'nun çok iyi yerlere geleceğini tahmin ediyorum.

Bol karlı yıllar olur umarım...
    Ne iyi etmişsiniz!Dün genle kurul vardı.Hazır görüşmüşken birikmiş 48 milyon kârı hissedarlara dağıtmalarını telkin etseydiniz.Nitekim halka arz’da kazandığımızı paylaşacağız demişlerdi.Hatırlatsaydınız pek iyi olurdu.
    Dünden sonra firmanın iyi niyetli olmadığını anladım 3 aydır tuttuğum hisseleri salladım gitti.
    Anlaşılan o ki halka arz tam manasıyla gerçekleşmemiş borsada günlük 3-5 satıp mal çıkıyorlar!
    Sizler için iyi olan olsun!Hayrını görün.

5. 6,10 fiatlar uygunmu.yoksa 6.,00 alti bklenmelimi..bu gun en cok dusenlerde ilk besde..bu hisse hakkinda yorum alim eskilerden..

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ya arkadas nasil kait bu bi 50 lot satis verdim..2saat oldu..ne alan ne satan var..

7. Bu gun alim satim var kaitta..Anlasilan 15 trilyonnun uzerinde kar gelcek

8. Altı aylık bilanço bakalım ne zaman fiyatlanmaya başlanacak.Nef 22 deki dairelerin büyük bir bölümü satılmış
    Bu durum bilançoya mutlaka yansıyacaktır.

YTD

Sayfa 30/115 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •