Sayfa 93/115 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 737 - 744 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. arkadaşlar bende rüçhanları satıp ana hisse almıştım bu alınmayan rüçhanlar ne zaman borsada satılabilir hale gelecek bilgisi olan varmı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Düşerken ne kdr şerefless ise yükselirkende aynı şerefless i gösteriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by pm204 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bende rüçhanları satıp ana hisse almıştım bu alınmayan rüçhanlar ne zaman borsada satılabilir hale gelecek bilgisi olan varmı
    Merak etmeyin Hisse az biraz daha gitsin yemlikler için olta mutlaka atılacak yakın zamanda...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Merak etmeyin Hisse az biraz daha gitsin yemlikler için olta mutlaka atılacak yakın zamanda...ytd.
    Aynende öyle oldu onun için 1.20-30 üstü postalayıp gitmiştim !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
    Kulanılmayıp elde kalan R'ler hep yatırımcının belası olmuştur,1.37 gösterip peşi 1.20 taban göstermesi gayet normaldir,tabanı bozup şu aralar 1.25-28 arasındada hareket etmektedir.

6. değerli dostlar hisse 1,35 fiyata geldiğinde bedelliye katılanlar için eski fiyatla 2,70 denk geliyordu.ama burada oynanan oyunu spekten başkası bilmez.naçizane benim görüşüm speklerle patronun kavgası var speklerin amacı bu bedelliyi tam olarak yaptırmamak.onun için neden 1 temmuzdan itibaren kağıdı yukarı götürdüler çünkü hem 1 tl den aldıkları malları satmak hemde kullanılmayan rüçhanları sattırmamak.neden patron hala birincil piyasa duyurusunu yapmadı.çünkü malları satılabilmesi için 1 tl den düşük olmamak kaydıyla ve borsada oluşan fiyattan satabilirler.speklerle anlaşırsa o başka.....ytd

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Çok k ötü şeyler yazdım ama geri sildim.
    Neyse.

8.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    değerli dostlar hisse 1,35 fiyata geldiğinde bedelliye katılanlar için eski fiyatla 2,70 denk geliyordu.ama burada oynanan oyunu spekten başkası bilmez.naçizane benim görüşüm speklerle patronun kavgası var speklerin amacı bu bedelliyi tam olarak yaptırmamak.onun için neden 1 temmuzdan itibaren kağıdı yukarı götürdüler çünkü hem 1 tl den aldıkları malları satmak hemde kullanılmayan rüçhanları sattırmamak.neden patron hala birincil piyasa duyurusunu yapmadı.çünkü malları satılabilmesi için 1 tl den düşük olmamak kaydıyla ve borsada oluşan fiyattan satabilirler.speklerle anlaşırsa o başka.....ytd
    maruf bey,kap gelmiş 750 milypn lotvdiyo .13-14 nedemek istiyor satılmayan hisselermi satılaçak.tekrar birlere salarmı bi yorum yapsanız.☺

Sayfa 93/115 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •