Sayfa 39/115 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 305 - 312 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Şansıma si..yim...bu kadar net...ya bir kerede değişik olsun.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bunu gören ne düşünür

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bunu gören ne düşünür

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardeş günün takasını paylaşabilirmisin teşekkürler

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. KAP: PEKGY [ ] PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Birleşme İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/734352
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...68707ab166763d

Birleşme İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi Peker GYO AŞ'nin %100 sahibi olduğu Peker Proje Geliştirme ve Danışmanlık Hizm. A.Ş. ile birleşmesi Hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 21.01.2019
    Birleşme Yöntemi Devralma Şeklinde Birleşme
    Birleşmeye Esas Finansal Tablo Tarihi 30.09.2018
    Para Birimi TRY

Devralınan Şirket Borsa'da İşlem Gören/Borsa'da İşlem Görmeyen Pay Değişim Oranı Ortaklarına Verilecek Pay Grubu Ortaklarına Verilecek Payların Nevi
    Peker Proje Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Borsa'da İşlem Görmeyen

Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye Birleşme Nedeniyle Artırılacak Sermaye Tutarı (TL) Azaltılacak Sermaye Tutarı (TL) Ulaşılacak Sermaye Birleşme Nedeniyle Verilecek Menkul Kıymet ISIN Bilgileri
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREPEGY00014 2.436.666,667 2.436.666,667
    B Grubu, PEKGY, TREPEGY00022 70.663.333,333 70.663.333,333
    Mevcut Sermaye Birleşme Nedeniyle Artırılacak Sermaye Tutarı (TL) Azaltılacak Sermaye Tutarı (TL) Ulaşılacak Sermaye
    TOPLAM

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu şirket merkezinde toplanarak;

1. 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu'nun 19 ve 20. maddeleri, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun (TTK) ilgili hükümleri ve SPK'nın II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği (Tebliğ) çerçevesinde, Peker Proje Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'nin (Peker Proje) sahip olduğu tüm varlık ve yükümlülüklerin bir bütün halinde kayıtlı değerleri üzerinden devralınarak tasfiyesiz infisahı suretiyle, Şirketimizin Peker Proje Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ile birleşmesine,

2. Birleşme işleminde 30.09.2018 tarihli finansal tabloların esas alınmasına,

3. Peker Proje'nin sermayesinin temsil eden payların ve oy haklarının tamamının halihazırda Şirketimize ait olması ve Şirketimizin sermayesinde bir değişiklik meydana gelmeyecek olması nedeniyle, Türk Ticaret Kanunu'nun 155 ve 156. maddeleri ile Tebliğ'in 13. maddesi kapsamında;

- Birleşme işleminin kolaylaştırılmış şekilde yapılmasına,

- Bağımsız denetim raporu, uzman kuruluş raporu ve birleşmeye ilişkin Yönetim Kurulu raporu hazırlanmamasına,

- TTK'nın 149. maddesinde düzenlenen inceleme hakkının tanınmamasına,

- Birleşme sözleşmesinin Şirketimiz genel kurulunun onayına sunulmamasına ve

- SPK'nın II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin 12. maddesinin birinci fıkrasının (e) bendi uyarınca ayrılma hakkı doğmadığından birleşme işleminde ayrılma hakkı kullandırılmamasına,

4. 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu'nun 20. maddesinin 1. fıkrasının (b) bendi uyarınca, Şirketimizin Peker Proje'nin tahakkuk etmiş ve edecek vergi borçlarını ödeyeceğinin ve diğer ödevlerini yerine getireceğinin, birleşme sebebiyle verilecek olan kurumlar vergisi beyannamesine eklenecek bir taahhütname ile taahhüt edilmesine,

5. Yukarıda sayılan işlemler ile ilgili olarak hazırlanan 21.01.2019 tarihli Birleşme Sözleşmesi'nin kabul edilmesine,

6. Yukarıda sayılan işlemler için Sermaye Piyasası Kurulu'ndan ve ilgili diğer kurumlardan izin alınmasına,

oy birliği ile karar vermiştir.

Birleşmeye İlişkin Dökümanlar
    EK: 1 Birleşme Sözleşmesi.pdf - Birleşme Sözleşmesi

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

5. Yani bugunku gibi milleti doker mi

bizden bu kadar !! Allah bereket versin

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

7. hissenin piyasa değeri 240 milyon . 9 aylık kar 70 milyon. çok ucuz ancak spekülatif hareket etmiş. almayı düşünüyorum ancak 3.80 üzeri kapanış yapmadan yükseliş teyit etmez.

SÜREKLİ GEDİK ( PATRON ) SATARKEN ALMAK PEK MANTIKLI DEĞİL AMA NERDEN BAKARSAN BAK HİSSE UCUZ.

İZLEMEYE ALDIM ANCAK ALIM İÇİN YÜKSELİŞİN KALICI OLMASINI BEKLİYECEĞİM HERHALDE.

hissede kimseler yok herhalde yazan çizen de yok. hayırlısı bakalım. 3.80 kırarsa hedefim 7 - 7.5 arası ...

Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Tam bir ****** cocugusun.zaten işin icinde gedik varsa orada herturlu ****lik de vardir. Bekle bekle 3.33 den verdim verir vermez 3.47 ye sürdü. Ben de bildigim tum kufurleri ettim serefsizlere.3-5 bin lotun dahi hesabini yapiyor ac köpekler. Pul olunca geri alima vaslar gene agalar.17/lerden de satar gobegi sisirmeye devam ederler
    Benim başıma da 3 kere geldi.Alıyorun düşüyor, satınca dakika geçmeden 15,20 kademe yukarı gitti, pes ettim.3.65 maliyetli hisseye 2,75 den çıkmıştım.xaten aynı gün 3,10 mu ne oldu, sonrada 3,60 lar. 5 bin zarar yazdım.bunun zararını ozgyo dan çıkarayım deyip 1.21 den almıştım.o da 70 kuruşlara indi,al bir 5 bin daha zarar...nereye el atsam kurutuyorum.

Sayfa 39/115 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •