Sayfa 173/218 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. dün 3470 maliyetle 15.000 lotla girdik bakalım.

geriye doğru mesajları okudum.

pek güven yok kağıda.

dur bakalım ne olacak.

bugün yönünü yukarı çevirmek istiyor, etrafı sıkı kolaçan ediyor,birisi kafasına vuracak mı diye

anladıgım harekete başlıyacak gibi.YTD.

2. yürü be ,bari senden yüzümüz ğülsün,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. kağıt bırakıldı gibi sanki. bir kağıtta görülmesi sevilmeyecek görüntülerden biri. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Bu günkü hareket olmasaydı çıkacaktım komple borsadan. belkide olmasaydıda çıksaydım daha iyiydi. aslında trend sonrası normal trend oluşturma durumu gibi. ama yapıştığım noktaya kolay gelmeyecek gibi.. Bu ne saçmalık ya.! YTD.

5. geçen seneki hareketinde 7.49 u gördüğünde yeni yatırım yapmıştı yapıyordu
    ondan bir atraksyon yaptı yine böyle bir yatırım olursa yine zıplar
    şuan soğutuyorlar varsa bir yatırım hikayesi dijital baskı filan neden olmasın ...
    yoksa da yapacak bir şey yok
    2017 deki hareket galiba d grubundaydı b ye geçti hisse ondan olmuştu

6. birde tahtada dolaşımdaki lot az olduğundan sert hareket oluyor toplayan by kendinden emin olduğu zaman aşağı yukarı sert yapıp
    para kazanıyor ky nin yapacak bir şeyi yok ben iki yüksek hareketinde de satamadım geçen ay da satamadım daha yükselir diye
    çekirgeyi bekliyorum bu kez 3 olacak bakalım

7. Ulan çok sıktı ya! kaybımı falan boşverip komple çıkıcamda belli limit lazım ondan çıkamıyorum. ulan midem bulandı artık bu borsa işinden ya. İca edeninde , kendi adıma gireninde , bekleyeninde..

8. ne kararsız çıktın yaww,ya bas ya çık,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 173/218 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •