Sayfa 98/180 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1440 madde; 777 - 784 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Temelde yani bilançolardaki iyileşmelere rağmen sen teknikte ters fincan yaptın, kulpunu taktın, katlamasını yaptın. Başka senaryon kaldı mı spekcan? O bilançoyu eninde sonunda fiyatlayacaksın. SATARSAM EŞŞEKLER KOVALASIN?

2. Ben bu speğin aç gözlü olduğunu daha önce de söylemiştim ancak ne yalan söyleyeyim kırdığı düşen çizgisine dokundurabileceğini hiç düşünmüyordum. Başaramaz diyordum ancak sağlam ekip varmış. Bu kağıt buraya düşer mi be yavvv. Fiyata baksana eksi bilançolarda iken bile daha iyi idi bee
    Attached Images Attached Images

3. 2,56-2,57 yakmış kağıdı karanlık odadan 2,53 çıkardı oynak oğlan. Sen devam et bebeğim. Diğer kağıtlardan 3 lira bile kazansam gelip senden bir lot alacağım. Bakacağız ne olacak sonuç?Senin yakanı 4 liradan aşağıda bırakanı eşşekler kovalasın

4. Asteğmen okulunda bölük komutanı "yumurtayı taşa vursan yumurta kırılır, taşı yumurtaya vursan yine yumurta kırılır.. Burada taş benim, yumurta siz.." demişti.. Spek değilsen burada yumurta olduğunu unutma!

Ne zaman "çok ucuzladı ilave yapayım" desem, kendimi tutuyorum ve "Bu miskin yukarı hareketlenmeden olmaz!" diyorum..
    2.65 te ikili dip yapar belki ama altına salmaz diyordum.. Bunun dibi düşmüş, onu arıyor; ben şahsen ararken arkadaşa yardımcı olmayacağım. Elimdeki üçün ikisini satmıştım parça parça, elimde kalan 3 ün 1 ini yok sayıyorum..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Tekniği de satış için bir inandırma enstrümanı olarak kullandıkları için temeli bozulmayan hiç bir kağıdı satmam. Düşüşleri de alım fırsatı bilirim. Adamda para da var istediği kadar da lot. İstediği tekniği de çiziyor. Hiç beceremezse karanlık odadan gerekirse 10 tık aşağısından çıkarır,sonraki gün de gaplı eksi açar hacı babam. Öyle en dibi bulmak gibi bir arzum hiç olmamıştır. Kademeli alır kademeli satarım. HEP AYNI ŞEYLERİ SÖYLERİM. ONUN BU KADAR BEKLEYECEK SABRI VARSA EĞER VE ELİNDEKİ MİLYON LOTLARDAKİ ZARARI YOK SAYACAK BİR UMUDU VARSA EĞER BEN DE ONUNLA SABRETMESİNİ BİLECEĞİM. SİZİ BİLMEM. SİZ KENDİNİZDEN MESULSÜNÜZ.

6. Dün dedik ve bugün sabah yaptığı hareket tam da beklediğim hareket. Dün karanık odada bitimden aşağıda işlem gördü, bugün de neredeyse 1 puan eksi açtı. Kıvran spek oğlan kıvran. Vereni eşşekler kovalasın

7.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Dün dedik ve bugün sabah yaptığı hareket tam da beklediğim hareket. Dün karanık odada bitimden aşağıda işlem gördü, bugün de neredeyse 1 puan eksi açtı. Kıvran spek oğlan kıvran. Vereni eşşekler kovalasın
    Bugun Çelikhane kapasite arttırımı ile ilgili idk toplantısı var, %100 arttırılma planları var
    Papazı sahneye bekliyorum

8. 2,57'ye ilk alışları yazan benim. 2,57 yakıyorsun ama bana verdiğin bir şey yok. 2,57 açık mı yapıyorsun spek oğlan

Sayfa 98/180 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •