Sayfa 130/424 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Böyle olmaz olmalı. Bu kadar soygunculuk olmaz. #Karsn olarak projeye giriyorsun. Kök grubu olarak çıkıyorsun. Bu resmen soygundur..!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Değerli yatırımcımız,

Şirketimizin 2 Haziran 2018 tarihli Özel Durum Açıklaması'nda da belirtildiği üzere, kurulmasına karar verilen Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin %19 oranında payına sahip olan Kök Ulaşım Taşımacılık A.Ş.'nin %100'ü Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İnan Kıraç'a aittir. Dolayısıyla, Şirketimiz Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ortaklarından biri değildir. Bu aşamada, Türkiye'nin Otomobili Projesi'ni hayata geçirebilmek adına Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketinin kuruluşu dışında Şirketimize yansıyan başka bir bilgi bulunmamaktadır. Proje kapsamında, Karsan Otomotiv'i ilgilendiren bir gelişme olması halinde SPK düzenlemeleri gereğince kamuya açıklama yapılacağı tabiidir.

Saygılarımızla,

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. anlayacağınız inan kiracin borusu bize girdi

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Lazmaniaq Yazıyı Oku
    Böyle olmaz olmalı. Bu kadar soygunculuk olmaz. #Karsn olarak projeye giriyorsun. Kök grubu olarak çıkıyorsun. Bu resmen soygundur..!

aynen bu işi başta devlet kabul etmemeli aynı şey asuzu aghol dede oldu. düşünsenize devletin açıklamasında karsan asuzu adı geçiyor küçük yatırımcı bu firmalara yatırım yapıyor sonra kök ve aghol işi alıyor. yazık çok yazık sonrada ky borsaya neden yatırım yapmıyor yapmaz tabiii

5. Ne güzel iş. Nerden bulaştım bu tahtaya. Bütün sermayemi yedi. Yazıklar olsun böyle şeye.

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hakkını yememek lazım..senin yazına denk gelip 2 küsur dan almamıştım...
    Şimdi 1600lerden maliyetlendim..devam ediyoruz bakalım..ama niyeyse hiç güvenmiyorum bu hisseye

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vayy ortak karsan damı var sende.. Bende niyetlendim ama, ha bire iniyor bu otomobil olayındanda çıkması fena oldu tabi..

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ya yine burada insaflı konuşmalar, 1.1 ler telaffuz ediliyor, başka saçma sapan forumlarda 0,86 kuruşlar üzerine konuşmalar ve kesin gelecek diyen garip tipler var. Vay haline borsanın.
    may the force be with you

8.  Alıntı Originally Posted by patientofborsa Yazıyı Oku
    Vayy ortak karsan damı var sende.. Bende niyetlendim ama, ha bire iniyor bu otomobil olayındanda çıkması fena oldu tabi..

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    VESTL işin içinde de ne oluyor?
    may the force be with you

Sayfa 130/424 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •