Sayfa 112/425 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. İçişleri bakanımizda soylemis bugün vakit yerli araba vakti diyor tüm hükümet üyeleri yerli arabayı anlatıyor Muharrem inceye teşekkür ediyoruz ben yerli arabayı iptal ederim demeseydi kimse konusmuyordu

2. Siz ne yazarsanız yazın, spek inanmıyor. Bildiği olumsuz bir durum olabilir. Gözü toprağa bakiyor. Bist ralli yaparken yatacak gibi geçmiş olsun. Yatırım tavsiyesil değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by hakuro san Yazıyı Oku
    siz ne yazarsanız yazın, spek inanmıyor. Bildiği olumsuz bir durum olabilir. Gözü toprağa bakiyor. Bist ralli yaparken yatacak gibi geçmiş olsun. Yatırım tavsiyesil değildir.
    otomotiv sektörü froto%6 toaso %4,5 yukarıda , ama yerli oto ile ilgili bilmediğimiz bir durum var galiba karsn vestl ve asuzu geçen haftaki sert düşüşte en öndeydiler ama tepki de hiç yoklar

4.  Alıntı Originally Posted by MAN94 Yazıyı Oku
    otomotiv sektörü froto%6 toaso %4,5 yukarıda , ama yerli oto ile ilgili bilmediğimiz bir durum var galiba karsn vestl ve asuzu geçen haftaki sert düşüşte en öndeydiler ama tepki de hiç yoklar
    Bu hisseye girerken yazmıştım hocam..
    Şüpheleniyorum diye...
    Delilsiz böyle düşündüm ama bana böyle geliyor..
    Hiç mi vermez bir hisse tepki..
    Ne Vestel ne de Karsan

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Bu hisseye girerken yazmıştım hocam..
    Şüpheleniyorum diye...
    Delilsiz böyle düşündüm ama bana böyle geliyor..
    Hiç mi vermez bir hisse tepki..
    Ne Vestel ne de Karsan

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bist bakarsınız seçime kadar ralli yapar, ama Karsan bu ralliyi dışarıdan izleyecek gibi. Kıpırtı yok.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

6. Geçmiş yıllar zararındaki kalemi resetlemek için yeni sermaye girişine ihtiyacı var ve olası proje için.
    Dolayısı ile sıra ile
    1-M.İnce vakasından sıyrılması lazım.
    2-Bilançodaki g.y.zararı için Bedelli Sermaye artırımı.
    Bu iki gelişme (pozitif) netleştikten sonra hangi fiyattan olursa olsun alınır.
    Haricinde beklenir. İzlenir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by extomorrow Yazıyı Oku
    Geçmiş yıllar zararındaki kalemi resetlemek için yeni sermaye girişine ihtiyacı var ve olası proje için.
    Dolayısı ile sıra ile
    1-M.İnce vakasından sıyrılması lazım.
    2-Bilançodaki g.y.zararı için Bedelli Sermaye artırımı.
    Bu iki gelişme (pozitif) netleştikten sonra hangi fiyattan olursa olsun alınır.
    Haricinde beklenir. İzlenir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Geçmiş yıl zararını resetlemek için kar elde etmesi gerekir. Bedelli sermaye artırması resetlemez. Eğer yatırım yapmak için parası yoksa, yada borçlarını temizlemek istiyorsa bedelli yapabilir. Aksi takdirde bedelli yapsa bile geçmiş yıl zararı aynı kalır.
    Muharrem İnce vakasından 24 Hazirandan sonra hem chp hem de yatırımcılar sıyrılacak.

Sayfa 112/425 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •