Sayfa 116/425 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 921 - 928 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    http://www.trthaber.com/m/?news=yerl...&category_id=7
    Burayı iyi okuyun Karsan yok kök grubu diye bişey var
    Sizde bi üsteki paylaşımı okuyun. Karsan bu KÖK grubunun bir şirketi . Vestelin zorlu grubuna ait olaması gibi. O zaman vestel topiğinide gidin burda vestel diye bi şirket yok, zorlu diye bir grup var yazmanız lazım

(Kök grubun yönetim başkanı İnan KIRAÇ'tır)

2. Karsan arkadaşlar kısacası kök ulaşımda sonuçta inan kıraçın karsanda

3. Yaw ne bulandiriyorsunuz %100 hissesi karsana ait yani 100%karsan. Kök =karsan. yani karsan=kök daha nasıl anlatalım.

4. Bakın bir daha anlatayım Kıraça holding bünyesinde Karsan ortakti yerli otoya bilinen ama adam ters köşe yaptı yeni bir şirket kurdu kök ulaşım yerli otoda ki ortaktan biri kök ulaşım oldu yani aynı holding bünyesinde iki şirket ama araba ortağı yeni şirket birinin faaliyeti yada karı diğerini bağlamaz

5. Sayın trader,ateşle oynadiğınızın farkında mısıniz?Gazetelerde karsn ortak olduğu tv lerde karsn 5 ortaktan biri olduğu yazarken sizin burada insanları yönlendirmeniz ne derece doğru..Kaldıki bu ülkede hukuk var,mahkeme var..Dün karsandı bugün böyle oldu kolay mı??Ytd

6. Sizi bilmiyorum ama 6 aydır karsn 5 ortaktan biri diye bütün medya ve tv kanalları yazdı.Benim 3 -5 kuruşum varsa büyük para babaları da var.Dediğim gibi mahkemelerde var ..Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın trader,ateşle oynadiğınızın farkında mısıniz?Gazetelerde karsn ortak olduğu tv lerde karsn 5 ortaktan biri olduğu yazarken sizin burada insanları yönlendirmeniz ne derece doğru..Kaldıki bu ülkede hukuk var,mahkeme var..Dün karsandı bugün böyle oldu kolay mı??Ytd
    Kardeş kimseyi yonlendirmiyorum kap haberine bak ne diyor Kıraça holding bünyesinde kurulan yüzde yüzü inan Kıraça ait kök ulasim yerli otomobilin yüzde 19 ortağıdır diyor Karsan demiyor ben bunu anlatmaya çalışıyorum

8. https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/581453
    Haberi iyi okuyun inan Kıraça ait kök ulasim. diyor Karsan demiyor

Sayfa 116/425 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •