Sayfa 255/424 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 3388 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. İki hafta öncesinde boşaltmıştı onu Biliyoruz bir arkadaş paylaşmıştı merak ettiğim bu son haftaki düşüşte ve cuma altlardan alım yapmışlar mı acaba görebilen arkadaşlar Varsa paylaşabilirmi

2. Wolkswagen İtalya ve İspanya'da ki üretimini durdurmus fason üretim yapacakmış geçen sene fason üretim için Gölcük Ford Otosan konuşulmuştu .Otosan veya karsana ww 'in fason üretimi kaydirilabilir mi.??
    Son düzenleme : skorpion; 16-03-2020 saat: 14:32.

3. 100 endekste butun kâğıtlar taban.corene degil bu bukadar basma normal degil.bizim bilmediğimiz birsey var.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

4. Allah rızası için kimse alım satım pastasını göremiyor mu acaba geçen hafta ve ondan önceki haftalarda hangi aracı kurumlar almış satmış görebilen arkadaşlar paylaşabilir mi acaba

5. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Sayın Cefaks lütfen geçen hafta ve ondan önceki haftanın alım satım pastasını ayrı ayrı paylaşırmısın

7.  Alıntı Originally Posted by Ekrem07 Yazıyı Oku
    Allah rızası için kimse alım satım pastasını göremiyor mu acaba geçen hafta ve ondan önceki haftalarda hangi aracı kurumlar almış satmış görebilen arkadaşlar paylaşabilir mi acaba
    Bu linkte Mart ayı var ilk beş alan ve satan olarak:
    https://www.yatirimkredi.com/bist100...imlari-liste-9

8.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Bu linkte Mart ayı var ilk beş alan ve satan olarak:
    https://www.yatirimkredi.com/bist100...imlari-liste-9
    Teşekkürler

Sayfa 255/424 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız